Sayfa 91/983 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 721 - 728 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Sayın Kırımlı bu kadar az hacimle artması normal mi yoksa sadece endekse ayak mı uyduruyor.bana pek güven vermiyor açıkçası. Ytd

Endeks ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. elbette etkisi var tabi ki
    Ancak
    14.09 da bozulan SAATLIK grafik 13 gün sonra bugün düzelmeye başladı.
    direnç noktasını kırdı gözüküyor.

Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Sayın Kırımlı bu kadar az hacimle artması normal mi yoksa sadece endekse ayak mı uyduruyor.bana pek güven vermiyor açıkçası. Ytd
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Seanslık grafik AL vermek üzere...

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Amca ya da öyle gelmiş ki son yarım saat içinde elli bin elli bin, Yüz bin yüz bin toparladı.

Yarın ilk seans kapanışında belli olur niyeti.

Endeks düşüş trendi bitti mi? BENCE HAYIR.
    Yarın ola hayrola

Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Seanslık grafik AL vermek üzere...

5.  Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Amca ya da öyle gelmiş ki son yarım saat içinde elli bin elli bin, Yüz bin yüz bin toparladı.

Yarın ilk seans kapanışında belli olur niyeti.

Endeks düşüş trendi bitti mi? BENCE HAYIR.
    Yarın ola hayrola
    Hürriyet çabuk toparlanır hızlı ivmelenir. Hep beraber izleyip göreceğiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

6. Güçlü al sinyali mevcut zaten. Borsadaki düşüşle düzeltmesini tamamladı sayılır. Çok aksi bi durum olmadıkça ederine doğru gidecektir diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

7. [QUOTE=KIRIMLI;990944]Amca ya da öyle gelmiş ki son yarım saat içinde elli bin elli bin, Yüz bin yüz bin toparladı.
    Evet son alımları beni yeniden umutlandirdi. İnşallah rn kısa zamanda harekete geçer. Ytd

Adam takık vaziyette
    6+4=10
    1-6-4
    164...
    Matematik dehası ugrasma topla dünkü gibi yüzbin yüz bin

Sayfa 91/983 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •