Sayfa 749/983 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Ha ciziyorum iste ------------ bu mahkeme isinden bir sey cikmaz bosuna heveslenmeyin...!!!
    paranizi alirlar senelerce surunursunuz... benden soylemesi
    Yeniden durum tespiti yapin degisin baska bir hisse olabilir!?
    beklemek isteyenler icin soyliyorum bir gun muakak aldiginiz fiyata gelir...
    henuz durum cok ta kotu degil 1,12 fiyat ...!!!
    Bankalara nereden baksan 100 de 100 altimda islem goruyor / YKB 1,65 gordugu fiyat 3,5 larin ustude bir zamanlar.../
    hep uyardim sizi surekli bu isin sonu pek te beklediginiz gibi cikmayabilir diye.
    Hakaretler ve dalga gecenlere oldu...
    Borsayi hep pembe gozluklerlen gormek isteyenleri gecmis olsun

2. 723. sayfada size açıkladım durumu, (görmeyenler varsa)...

muafiyet kabulü duruma gayet uygun görünüyo ( tarafsız gözle bakarsak)...

spk kararına karşı, ya tekrardan spk ya başvurursunuz, ya da idare mahkemesine gidersiniz. cimer e yazılan yazılar, süreyi kaçırmanızı sağlar sadece....

ben bu konularda tecrübeli olduğumdan konuşuyorum....bir de övünmek gibi olmasın ama, borsa şirketince kendisine dava açılan TEK HİSSENET YAZARI yımdır.....( 03-11-17 marka holding kap duyurusu)....sonucu merak ediyorsanız söylüyüm bari....arkadaşlar karşıma çıkamıyor...

siz beni grubunuza ekler ve bu işin peşine düşmeye gerçekten kararlı iseniz, yardımcı olurum. işim bu zaten....

0 533 422 33 54......

3. 724. sayfa bir tek bendemi açılmıyor....siz açabiliyomusunuz...

4. Burada beni takip edip saygi gosterenlere
    Sanirim hic bir zaman sizi yaniltmadim...!
    basindan beri ne yazdigim ve soyledim se hepisi gerceklesti...
    Baska bir yerde ve baska bir nik le gorusmek uzere...

bloomberg ekonomi proğramında açıl sezen sunucu
    konuk tuncay turşucuya soruyor hurriyet kararını ama cevap alamadı geveledi incelemek lazım dedi herkes farkında hukuksuzluğun ama spk.gerekçe bile göstermeden karar veriyor.
    bence gerekçe yazmaması çok manidar.
    spk.nın aldığı karar hep mahkemeden dönüyor ama süreç çok uzun mahkeme kişilerin hisse miktarını talep ettiğinde elinde hisse olması şarttır.mkk.dan talep edecektir
    Son düzenleme : cinali; 17-08-2018 saat: 22:52. Sebep: İLAVE

6. ankete katilin arkadaslar gundem yaratmak gerekli en azindan tarafimizi belli edelim. Bu gun bu hissede olanlar borsada ilktir, yarin baska firmalar cikip bu karari emsal gosterip muafiyet talebinde bulunabilir bunun onune simdiden gecilmez ise cok fazla ky bu durumdan magdur olucak.

https://twitter.com/martinalekov/sta...46768382058499

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Erhan11 sen de hisse elindeyken hep olumlu şeyler yazardın. Simdi satinca basladın olumsuz olumsuz yazmaya.
    Tamam söylediklerinde doğruluk payı var ama insanların moralini cok bozuyorsun. Ayıp oluyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amacım insanların moralini bozmak değildi . Öyle anlaşılıyorsa özür dilerim.

Her karanlık gecenin bir sabahı olacak mutlaka.
    Akıl,adama sermayedir.

Sayfa 749/983 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •