Sayfa 797/983 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by tatilci03 Yazıyı Oku
    Daha yeni başladı 0.95 lere yolculuk var durmasa satış 0.85 lerde kesin durur birileri bedava mal bulmuş gibi satıyor önce spk vurdu şimdi de bu ********ler
    Tamda bu algı oluştuğunda hisse yukarı gider millet 0,85 beklerken 1 tl üstü almak için saldırır. YTD.

2. ortak olmaya olduk...fiyatın ne olduğu önemli değil artık..oran bakımından % x kadar ortağım...şimdi gelelim kasadaki paraya:
    bunlar kasadaki parayı temettü verir mi acep...mayıs gibi bir temettü açıklasa dadından yenmez...
    büyümeye gidecekse parayı sermayeye ekler....yok büyümeyecekse temettü dağıtsın... yedeklerde bırakıpta 3. kişilere borç vermesini anlamıyorum...kendi borçlarını kapatsın daha az finansal gider olsun...
    zarar eden şirket faaliyetleri durduruldu ve sembolik bir rakama satıldı(tme)
    artık bilanço -200 m olmayacak...ve muhtemelen yıllık 100-150 m kar yazar duruma gelecek...
    tabi genel yönetim gideri gösterip iç etmezlerse...
    ama bu a.d değil. y.d bakalım nasıl işletecek bu peçeteyi...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3. 0,97 destekleyip 1,05 vurması gerekiyor gereksiz baskı var ama patlayacak bence YTD.

4. Kosta, tahrik dolu mesajlarına devam edersen kalıcı ban isteyeceğim senin için.

5.  Alıntı Originally Posted by pedia76 Yazıyı Oku
    Kosta, tahrik dolu mesajlarına devam edersen kalıcı ban isteyeceğim senin için.
    Bu arada teşekkürler admin.

6.  Alıntı Originally Posted by pedia76 Yazıyı Oku
    Kosta, tahrik dolu mesajlarına devam edersen kalıcı ban isteyeceğim senin için.
    Begenemedin mi hocam ...? ne o ceza mi bekliyorsun ???
    gerceklerlen yuzlesme zamani...!!!
    0,96 tl. daha ne ki ...!!?

7. Ha biri alinti almista benim yazdiklarim hakimda kufur filan etmis olabilir
    ondandan dolayi yazilar silinmis olabilir..

8. ufaktan alsam mi acaba daha beklesem mi...?

Sayfa 797/983 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •