Sayfa 803/983 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. 0.50’lerden 1.70’leri görmüş hisse, satış öncesinde bile sağlam direnç olan 0,99’da takılıp satış haberiyle 1.7’ler yapıldı şimdi hergün 1-2 kademe sindire sindire aşağı veriyorlar... bu hisse ancak bi haberle hareket eder... anlaşılan bu duruma bizi alıştırıp bıktırına kadar bu hareketler devam edecek... ben mahkeme vs buna çözüm olacağını düşünmüyorum bize sabırdan başka yapacak bişe kalmadı inşallah yılları alacak bi süründürme yaşamayız...şaka gibi en az 2 lira ederi olan kağıt 0,8’lerde sürünüyor

2. Hangi haber o sayın Katık?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Hangi haber o sayın Katık?
    beklediğim bir haber anlamında söylemedim... sonuçta şirket belli ve gelir kaynakları belli... karlılık durumu alacağı reklam gelirlerinin artması ile olur ancak... gazete basımından para kazanılmaz... hissenin bi çıkış yapabilmesi ve ederine gelebilmesi için 1- yeteri kadar toplanması (yani hisse hala AD grubuna bağlı demirören toplayamadı) önce bu gerçekleşecek sonra 2- bi haber bahanesi ile ( başka bi yere satışı, yok mahkeme haksız buldu gibi) vb haberlerin dillendirilmesi bile bahane olur... aksi taktirde bu hisseleri bist-30 hissesi gibi düşünmek yanıltıcı

4. Hisse geri alım açıklaması için herkes arasın yazı yazsın zaten mağdur edildik daha da mağdur etmenin anlamı yok
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Bilanço tarihi konusunda fikri olan var mi?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by vespacrabo Yazıyı Oku
    Bilanço tarihi konusunda fikri olan var mi?

Bilanço iyi gelse ne olur ki

Lanet hissede bilanço iyi gelse de bir halt olmayabilir. Ben aksiyonumu ona göre alacağım. O yuzden tarihi merak ettim..)

8. hisse uzun süre sonra en çok işlem görenlerde düşüyorken bunun olması enteresan, daha enterasan olan 7-8 milyon alım var 86 ve 85’de 500 bin satış 84’de sadece 10 adet satış varken 84’ü gösterdiler

Sayfa 803/983 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •