Sayfa 806/983 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Hocam maalesef tanrıda zenginin yanında ben bugüne kadar aksini görmedim; hiç canı yanan birine el attığına şahit olmadım

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Hocam maalesef tanrıda zenginin yanında ben bugüne kadar aksini görmedim; hiç canı yanan birine el attığına şahit olmadım
    Belki zengin kazandım sanıp kaybediyordur. Belki de bizler de kaybettigimizi sandığımızda aslinda kazananlar oluyoruzdur. Islam metodolojisine göre sıkıntılı bir durum yok. Zengin yaptigi hatalarin karsinda bu dunyada menfaat elde ederken dogru yaptigi yanilgisina kapilip hatasinda israr ederek daha da dibe vuruyor kalici hayatta. Fakirde magduriyetinin karsiligini esasta alacak. Allah'in vaadi diger hayat icin. Bu hayata dogrudan mudahaleleri yok ama kurallar koymus tabi uyulmasi icin..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Belki zengin kazandım sanıp kaybediyordur. Belki de bizler de kaybettigimizi sandığımızda aslinda kazananlar oluyoruzdur. Islam metodolojisine göre sıkıntılı bir durum yok. Zengin yaptigi hatalarin karsinda bu dunyada menfaat elde ederken dogru yaptigi yanilgisina kapilip hatasinda israr ederek daha da dibe vuruyor kalici hayatta. Fakirde magduriyetinin karsiligini esasta alacak. Allah'in vaadi diger hayat icin. Bu hayata dogrudan mudahaleleri yok ama kurallar koymus tabi uyulmasi icin..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Hocam maalesef tanrıda zenginin yanında ben bugüne kadar aksini görmedim; hiç canı yanan birine el attığına şahit olmadım
    Lan tüpçü, bak adamı dinden çıkardın

5. Sinirlerine hakim olan kazanacak, tahtadaki çok sayıdaki (anlaşmalı) spek lümüne büyük bir operasyondalar ve bizden daha sıkıntılı bir durumdalar. Kıçlarına kadar ter içindeler. Belki de zor olanı seçtikleri için çok pişmanlar ama iş işten geçti. Yedikleri etin kemiklerinde biraz et parçası da bırakmamak için giriştikleri oyun onlar için çok zorlu olacak. Kaldırıp dökmek yerine bastırıp dökmeyi seçtiler. Büyük hedefleri olan bir hissede yaptıklarının aptalca bir yol olduğunu anladılar ama karizmalarını da çizdirmek istemiyorlar. Ama o karizma çizilecek.

6.  Alıntı Originally Posted by pedia76 Yazıyı Oku
    Lan tüpçü, bak adamı dinden çıkardın
    :

7. Usta ne karizması ne hali adamlar açık net mal kitliyor ben bunun dökme hareketi olduğuna inanmıyorum; beklenti var demişsiniz; hangi beklenti? Tek beklentiyi de spk yerle bir etti. Başka beklentisi yok kağıdın. Varsa bilelim.

8. 80 kuruştan mal mı kitliyolar....takaslarda yüksek bir değişiklik görmedim...ziraatteki de iş bank taki de duruyor...gerisi toplasan 1-2 milyon lot...kim neye neyi kitliyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Sayfa 806/983 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •