Sayfa 621/983 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Konuyla ilgili yapılacak yeni yorum kalmadı. Zorunlu pay alım teklifi ile ilgili tebliğ çok açık. Dgzte ve hurgz pay alım tarihindeki kur üzerinden çağrı fiyatı belirlenecek. Hurgz getiri marjı daha yüksek olduğu için dgzte 'den hurgz e çevirdim tüm portföyü. Liborun %50 fazlası faizde ekleniyor artık. Muafiyetin red kararı tebliğde çıktığı gün direkt tavan açar ertesi günde 1.70 lı fiyatları görür. Kipa kararından sonra burada hala muafiyetin kabul edilme ihtimalini düşünen kalmamıştır sanırım. Kipanın biraz daha karmaşıktı 3 ayı buldu karar. Benim tahminim bu hafta veya engeç öbür haftaya red kararı gelecektir.
    Yürek yemiş olmalısınız...
    YTD...

/////imzamın başlangıcı////////

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatalk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...
    ipleme... adam yerine koyma... konuşsun dursun... unutma uzayda boş yere yer kaplıyor sadece.... yok aslında...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb

///////imzamın sonu/////////////
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2.  Alıntı Originally Posted by tavantavan Yazıyı Oku
    elinizde hur gz nin olmadığını üstü kapalı ifade etmişiniz Umarım gemiye geç binmezsiniz. YTD tabiki. Bu arada ben de 1-2 hafta içinde karar gelir diyenlerdenim. YTD
    Yaklaşık Dört aydır elimde var ve 1.44 maliyetle bekliyorum , gönül isterki haber yarın gelsin ve hiç düşmesin ama adamlar iyi dolap çeviriyorlar , hissede bu kadar oyun oynanması çok iyi yerlere geleceğinin belirtisi bence, üzüldüğüm tek şey para kalmadı adamlar kaç kez aşağı çektiler para olsa çok daha fazla almak isterdim ...

3. Aylık Dağılım

4. Küçük yatırımcı iyi mallanıyor aylardır .

5.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcı iyi mallanıyor aylardır .
    Dengeli gibi görünüyor..

6. Böyle daha iyi anlaşıldı. Sağolun. Mal toplu, bakalım basınca gaza ne kadar basacak.

7. Haftalıkta 1.37 üzerinde kalmalı..

Sayfa 621/983 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •