Sayfa 656/983 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Vergi veriyor musun veriyorsun, harç ödüyor musun ödüyorsun, yeteneğin oranında üretim yapıyor musun yapıyorsun ,savaşta canını ortaya koyuyor musun koyuyorsun. Senden milliyetçi, vatanseveri yoktur. Gerisi şoven, boş muhabbet.

2.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Vergi veriyor musun veriyorsun, harç ödüyor musun ödüyorsun, yeteneğin oranında üretim yapıyor musun yapıyorsun ,savaşta canını ortaya koyuyor musun koyuyorsun. Senden milliyetçi, vatanseveri yoktur. Gerisi şoven, boş muhabbet.
    Topiğimizin bir bileni

3. Sn.Iron-i,
    Siz lütfen beni muhattap almayınız çünkü ben de sizi almıyorum.

4. Bilanço tahmini alabilir miyim..?

Bilgi sahibi olan arkadaşlarımızdan..

Teşekkürler...

5. Memleketi düşünmesi gerekenkerin milyar dolarlarını kaça katladığını görüyoruz,sabahtan akşama birbirine zıt tutarsız açıklamalar yapanlar,ülkeyi aile şirketine dönüştürenler,garibanın ciğerini sökenler,bir tarftada yapmayın etmeyin ülkeyi felakete sürüklüyorsunuz uyanın artık derken kendi çapında minimum zarara uğramaya çalışan insanlar.Kim vatansever kim hain çok açık.Ne yapayım söyleyin memleketi kurtarmak için?Dolarla maaş alıyorum ,yazık bu insanlara ama çocuklarımı düşünmek zorundayım,memleketi benim düşünmenin bir anlamı yok,düşünmesi gerekenler keyif içinde beyaz çay içiyorlar.

6. Bugün hareketli olması gerekn bir gun ama yine akşamı mi bekliyor anlamadık..bi bunu tartışacakken neyle ugrasiyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by BJKARTAL Yazıyı Oku
    Sn.Iron-i,
    Siz lütfen beni muhattap almayınız çünkü ben de sizi almıyorum.
    Sn. BJKARTAL siz beni muhattap değil hiç bir şey olarak almayınız. Küçük dünyası yıkılan boş beleş muhabbet yapıp sayfayı kirletmesin.

8. 1.44 e 945.000 lot koydular

Sayfa 656/983 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •