Sayfa 741/983 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    İsterse alış satış arası 50 mio olsun taban çözülmeyebilir bununla bir alakası Yok.. aldıkça satışa daha fazla koyuyorlar..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    peki şu anda alımlar oluyor mu? oluyorsa tabandaki bekleyen lotlar da sıra ilerliyor ama yeni emirlerle stok aynı kalıyor. doğru mu anladım?

2. Galip abi yetiş ucuz hisse var. Gel gel çabuk al. Ytd.

3. Ya mahkeme dava umudumuz ama o da ayri mesele. Spk kervansaraya cagri karari almis 2014 de sirket mahkemeye vermis kazanmis. Buyur burdan yak. Yillardir mahkemelerle ugrasmis sirket. Yani spk cagri karari alsa ne olacakti ki diye dusunuyorum. Belki de bu yuzden spk kendisine guvenemedi bu konuda muafiyet verdi

4. ENDEX yeşile dönüyor tabanda bekleyen lotlar ve emirler ne alemde derinlik gören kardeşlerim

5. Kimsede para kalmadı alış durdu hayırlı olsun. Spk kına yolladım sana. Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by tavantavan Yazıyı Oku
    peki şu anda alımlar oluyor mu? oluyorsa tabandaki bekleyen lotlar da sıra ilerliyor ama yeni emirlerle stok aynı kalıyor. doğru mu anladım?
    Sn tavantavan,

nick'iniz ile ters bi gün olmuş bugün ) sorunuza gelince kabaca şöyle tarif edebiliriz; borsa zaten bir pazar "stock market" adı üstünde, şimdi sizin elinizde bir mal var bir haber geldi bu haber ile elinizdeki mal ucuzladı.... atıyorum elinizde 100 adet mal olsun bu malın normalde ederi 0,36 $ olsun ama haber kötü olduğu için alıcılarda doğal olarak bu malı alabileceği en ucuz fiyattan almak istyecek ve bunun istediği fiyatı verebilirler aslında (ama bist buna kural getirmiş bir mal gün içinde %20'den daha aşağı ve daha yukarı satılamaz diye) bugün mal 1.12 TL mal sahibi olarak ben bu fiyata razıyım ve malın hepsini buradan satıyorum ama alıcılar daha aç gözlü veya daha ucuz olması gerektiğini düşünüyosa bu fiyattan hepsini almaz atıyorum yarısını alır, yarısı sizin elinizde kalır bu sefer, daha sonraki günler daha aşağıdan satmaya devam edersiniz ta ki malınızı bitirene kadar, ya da mal sahibi olarak hayır kardeşim benim malım değerli ben durumu düzelteceğim 1.12'den daha aşağı satmam der beklersiniz bu durumda almak isteyen de 1.12'den almak ister ya da satışınız az olur siz diğer malları 1.12 değil de daha yukarıdan satmak isteseniz arz talep gereği talep sizin arzınızdan fazla olursa bu sefer alan taraf daha yukarıdan alır (tabi almak istiyosa) fiya dengesi de tam böyle oluşuyor işte.... şimdi satmak isteyen fazla almak isteyen az ise pazartesi yarım gün'de hisse daha aşağıya gelir satımlar erimemiştir, yok tersi ise bi yerde dengelenir ve hisse sonraki hikayelerine bakar (tabi borsanın genel durumu da önemli)

yanlış kısımlar varsa veya ekleme yapmak isteyen daha bilgili tacrübeli arkadaşlar vardır...
    Asla Yatırım Tavsiyesi olarak alınmasın.

Sayfa 741/983 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •