Sayfa 78/230 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 617 - 624 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sayın altnygt sayımlarınız 89000 leri gösterirken sayın Devir in 98000 den piyasadan çıkışı sizi niye hayrete düşürdü merak ettim.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu arada akbank tobo sayımı müthişti tebrik ederim.Nokta atışı oldu.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn.devir, elliot analizi bitcoin de anlamlı geçerlilik sağlıyorsa, ilgili bir paylaşım yaparsanız sevinirim.

Bol kazançlar...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262
     Alıntı Originally Posted by taraftar Yazıyı Oku
    Papaz salıverme beklentisi ile piyasada beklenti oluşturdular, beklenti bitince tersi yönde hareket borsanın her zaman gerçeğidir. Biz teknikciyiz papazı başkası konuşsun. Evet bugün 93100 ihlal edilmediği için y.d. düşüşe rağmen umut devam ediyor ama yarına dikkat etmek lazım 97000 veya hizli yassı yaparsa endeks 96000 tepe yapıp ertesi gün 93100 altı kapatırsa sen gör cümbüşü. Bol kazançlar cümleten ..
    Tebrikler gercekten
    hemen hemen cümbüş oldu daha 93100 e gelmeden ..
    umarım doner buralardan ..ustadlardan bi analiz rica etsek makbule gececek...

5. Doların trendi majör bir hareketi temsil ediyor. 5.80 üzeri fazla kalacağını sanmıyorum. 5.10-5.20 görülebilir önümüzdeki günlerde.
    --

6. ABD 3 endekste de momentumlar zayıflıyor. Muhtemelen fragmanı seyrediyoruz. Bir tur daha yukarı çevirip filmin galasını Kasım ortalarında başlatmaları daha olası.
    --

7. BIST100'ün yeni diplere yöneleceği de belli oldu. Fakat kısa vadede değil. Ben tamamı banka olmak üzere 92500'lerden tekrar bir miktar portföy yaptım.
    --

8.  Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    Sn.devir, elliot analizi bitcoin de anlamlı geçerlilik sağlıyorsa, ilgili bir paylaşım yaparsanız sevinirim.

Bol kazançlar...
    Çok geçerli. Grafik SSC ile aynı. Dolayısıyla istikbali de aynı.
    --

Sayfa 78/230 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •