Sayfa 15/230 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 113 - 120 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by LorD-CaYCi Yazıyı Oku
    5 içinde sona yakınız.
    *
    ralliye hazır olunuz.
    101.500 den başlayan rallide aldığımız kağıtlar gitmedi elimizde patladı neden ?
    *
    101.500 den başlayan B rallisi olabilir !
    *
    B rallisi bittiğinde C düşüş ?
    *

2. Değerli arkadaşların paylaşımlarını keyifle okudum. Büyük üstad olarak bildiğim ve tanıdığım DEVİR hocanın geri dönüşü de muhteşem olmuş. uzun zamandır siteyi takip etmediğime çok üzüldüm, büyük şanssızlık oldu benim için.. neyse zararın neresinden dönsek kardır..
    DEVİR hocanın ve diğer değerli arkadaşların paylaşımlarının devamını bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum.

3. şimdi anlamadığım bir husus var.
    1. ihtimal: Yükseliş 115xxx te bitti. ABC düzeltme dalgasının A dalgası 101xxx te bitti, B dalgası ile yükselişteyiz ve sonlarındayız. Şimdi C dalgası ile düşüş bekliyoruz. (Sn. Lord-Çaycı son gönderisinde bu ihtimalden bahsetmiş. Ayrıca Sn. DEVİR'in, A dalgasının 5.dalgası trunkated olabilir mi sorusundan, zamanlama itibariyle kendisinin de o sırada A dalgasının içinde olduğumuzu ifade ettiğini sonrasında B ve C beklediğini yorumladım naçizane..)
    2. ihtimal: Yükseliş 110xxx te bitti. ABC düzeltme dalgasında A dalgası 99xxx te, B dalgası 115xxx te, C dalgası 101xxx te bitti ve düzeltme sonlandı. Şu an yükseliş dalgasındayız yani ralli başladı. (Sn. Lord-Çaycı da bir önceki gönderisinde bu beklentideydi ama sonra ikileme düştüğünü yorumladım.)
    3. İhtimal: bir de şu ihtimalin mümkün olduğunu düşünüyorum. 2. ihtimaldeki gibi Yükseliş 110xxx te bitti. ABC düzeltme dalgasında A dalgası 99xxx te, B dalgası 115xxx te bitti. 101xxx te ise C dalgasının sadece a'sı bitti, şimdi C.b yükselişindeyiz ve bitmek üzere, akabinde C.c düşüşünü bekliyoruz.

özetle şu an ralli yükselişi başladı mı. yoksa B veya C.b tepki yükseliş dalgasında mıyız onu tam anlayamadım. değerli üstadların yardımını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by LorD-CaYCi Yazıyı Oku
    101.500 den başlayan rallide aldığımız kağıtlar gitmedi elimizde patladı neden ?
    *
    101.500 den başlayan B rallisi olabilir !
    *
    B rallisi bittiğinde C düşüş ?
    *
    Hala aynı fikirde misiniz?

5. Hepimize güvenli, huzur dolu, aklımızın, vicdanımızın sesini dinleyebileceği, sağlıklı, bereketli bir yıl dilerim

6. XBANK uyumsuzluğu hala devam ediyor, çok iç açıcı değil. Sanırım perdenin kapanmasına az kaldı bence...

7. Vob tavan olmadan şansınızı zorlamayın bence son kişiyi dökene kadar yukarı alıcak
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

survival Guest
    DEVİR hocam 130-140 aralığına direkt yolculuk başladı diyebiliyor muyuz size göre?
    Hoş biz senetleri tuttuk daha önce belirttiğiniz gibi (trend devam ediyor), bizim için gitse de gitmese de bir sorun yok ama merak ettim son görüşlerinizi

Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Benim endekste beklediğim en kötü nokta 92000. Oralara kadar gelemeyebilir de. Yalnız korele olduğumuz piyasalarda bizi düşürecek faktörler henüz devreye girmediği için 92000'ler görülebilir. Neticede trend devam edecek.
    ABD borsalarında 23500'de beklediğim düzeltme başladı ancak yeterince geri almadı. Ayrıca MSCI-EM endeksi de düzeltmeye muhtaç. Bir üçüncüsü ve en önemlisi TNX yani ABD 10 yıllıklar dipte. Orada hareket başlarsa bizi düşürür.
    Endekste 92-93 arası ve 95-96 arasında gap var. Oralar dolmak isteyebilir.
    Ancak tüm bunlar 2018 ortalarında da olabilir. Yani 99210 dip kalır ve 130-140 aralığına direk de gidilebilir. Gördüğünüz gibi en iyisi senetleri tutmak. Tek kesin bilgi trendin devam ettiği.
    --

Sayfa 15/230 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •