Sayfa 18/230 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 137 - 144 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    19 Ekim'de yaptığım analiz realize olmuş gözüküyor. Bundan sonraki birkaç ay için de üzerinde çalıştığım analizin ham neticelerini paylaşmak isterim.

Global manada dikkate değer bir düzeltmenin ayak seslerini duymaya başladım. Senin kulağın biraz ağır işitiyor, herkes bundan bahsediyor zaten diyebilirsiniz. Doğrudur, ihtiyarlıktan deyip geçelim.
    Global deyince ABD borsasını kastediyorum. Gezegenin geri kalanı zaten onun peşine takılmak zorunda. Ay bitmeden düşüş başlayabilir. Yüzdesel olarak 7-8 civarı olabilir. Fazlası şimdilik gelmez. Böyle çılgın rallilerde seviye vermek zor ancak 26500 görülmeden başlar diye bekliyorum.
    Bizi etkiler mi, evet etkiler.
    --
    Dow -600 puan, Devir hocam pes diyorum. Keşke bir teknik analiz kitabı yazsanız da, başucu kitabı yapsak, sizin çeyreğiniz olsak ömür boyu yeterdi o bilgi bize ) 23.500’de geleceği yeri, geldiği yerden dönüş zamanını.. bu kadar isabetli analiz etmek.. bu dalga teorisinden ciddi anlamda korkuyorum

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Dow -600 puan, Devir hocam pes diyorum. Keşke bir teknik analiz kitabı yazsanız da, başucu kitabı yapsak, sizin çeyreğiniz olsak ömür boyu yeterdi o bilgi bize ) 23.500’de geleceği yeri, geldiği yerden dönüş zamanını.. bu kadar isabetli analiz etmek.. bu dalga teorisinden ciddi anlamda korkuyorum
    Bir -600 daha geldi. DEVİR hocam dünyada kaç milyar insan var, bunların milyonlarcası şu finans piyasalarında işlem yapıyor. Ancak milyonlarca insan içinde şu piyasaları bu kadar nokta atışı analiz eden ikinci bir insan daha yok. Allah nazardan korusun ve en içten teşekkürler buradaki yorumlarınız için.. bu trendin başlangıcı nokta atışı, düzeltmeler nokta atışı.. inanılır gibi değil diyeceğim ama biz bunları 2008-2009’dan beri yaşıyoruz..

3.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Bir -600 daha geldi. DEVİR hocam dünyada kaç milyar insan var, bunların milyonlarcası şu finans piyasalarında işlem yapıyor. Ancak milyonlarca insan içinde şu piyasaları bu kadar nokta atışı analiz eden ikinci bir insan daha yok. Allah nazardan korusun ve en içten teşekkürler buradaki yorumlarınız için.. bu trendin başlangıcı nokta atışı, düzeltmeler nokta atışı.. inanılır gibi değil diyeceğim ama biz bunları 2008-2009’dan beri yaşıyoruz..
    sıkı bir takipçisiniz anladığım kadarı ile sn.survival. Bist için uzun vadeli öngörüsü neydi sn.devir'in ? dönüş başladı mı yoksa hala ümid var mıydı ?

teşekkürler

4. Aynen katılıyorum. Tebrikler Sn. DEVİR !!

Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    sıkı bir takipçisiniz anladığım kadarı ile sn.survival. Bist için uzun vadeli öngörüsü neydi sn.devir'in ? dönüş başladı mı yoksa hala ümid var mıydı ?

teşekkürler
    Bu topikteki gonderilerini okuyun orada analizler yaziyor. Yanlis anlamalara mahal vermemek icin ben yazmak istemedim. Ancak son analizini burada goreceksiniz, bu hareket bir duzeltme, trend devam edecektir. Siz yine de karari kendiniz verin, hicbir seyin garantisi yok. Bunlar analiz sonuclaridir, nihayetinde Sn Devir de insan, bir noktada yanilabilir..

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Bu topikteki gonderilerini okuyun orada analizler yaziyor. Yanlis anlamalara mahal vermemek icin ben yazmak istemedim. Ancak son analizini burada goreceksiniz, bu hareket bir duzeltme, trend devam edecektir. Siz yine de karari kendiniz verin, hicbir seyin garantisi yok. Bunlar analiz sonuclaridir, nihayetinde Sn Devir de insan, bir noktada yanilabilir..

Evet okudum sn.survival. Tek gerçek trend devam ediyor ve 130-140 bin endeks hedefi koymuş sanırım sn.devir. Ama tabii dediğiniz gibi burası borsa. ne olacağı belli olmaz. Dow'daki düşüş de %6-7 düzeltme beklentisini geçmiş durumda mesela. bu kadar hareketli bir dow çoktandır hatırlamıyorum ben .

survival Guest
    23500 lerdeyken dow, ki orasi bile inanilmaz bir seviyeydi, 26500 lere bir.solukta hizla gelecek yazdi sn Devir, 24 degil, 25 degil, 25,5 degil, nasil bir nokta atisidir 26500, ve donus zamanini da neredeyse gun bazinda yakalamak... u100 deki.hareketi de 70 binlerden net öngördü.. ben kendisinin 2008,2009 u100 22000 lerden hareketinin nokta atisi analizlerini de yasadigimdan sasirmiyorum ama yazmadan da duramadim.. ancak ara duzeltmelerde ewp.analizelerinde yanilmak mümkündur der kendisi de. O.nedenle burasi neticede borsa, her zaman riskin buyuk olduğunu, en iyi.analistin bile yanilma ihtimalini akildan cikarmayin. Ezcümle, Sn Devir e 41 bin kere maşallah diyelim biz yine, iyiki var ve iyiki burada yorum paylaşıyor...

8. inanılmaz başarılı Sn Devir..
    tek kelime ile müthiş.

Sayfa 18/230 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •