Sayfa 19/230 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 145 - 152 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sn. Devir

Emeğinizie sağlık, tebrik ederim isabetli DOW analizinizi.

Peki, bist100 Trendin neresinde acaba ? bist100 analizinizide bizimle paylaşırsanız seviniriz.. Çok teşekkürler ..

2. (B) düzeltmesinin hızlı yassı (101.500) ile bitip (C) yükselişinin 118300 tepesi ile (C):1 ile tamamlayıp (C):2 genişleyen yassı kalıp oluştuğunu düşünüyorum,

Analizinizi paylaşırsanız sevinirim.. Sanırım benim gibi birçok okurunuz bunu bekliyordur.. Teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by taraftar Yazıyı Oku
    Sn. Devir

Emeğinizie sağlık, tebrik ederim isabetli DOW analizinizi.

Peki, bist100 Trendin neresinde acaba ? bist100 analizinizide bizimle paylaşırsanız seviniriz.. Çok teşekkürler ..
    Yükseliş trendinde bozulma yok. Zaten dışsal faktörlerin etkisinin olmadığını yazmaya lüzum yok. Borsalarla korelasyon gereği biz de düşüyoruz.
    --

4. Sn. DEVİR,

Dow'da düşüş %7-8 civarı olur demiştiniz fakat zirveden %12 düştü. Yani oranı bilemediniz, sizi esefle kınıyorum
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Dow beklediğimden fazla düştü. Bence bu haftadan itibaren gündemimizden çıkar. ABD tahvil faizleri de keza 2.75'de durmadı. Üstü çok boş olduğundan rallinin nerede duracağını öngörmek zor. Gelecek hafta 3'ün üzerini görebilir.
    MSCI-EM de düzeltmesini tamamlamak üzere. 1100-1150 aralığı dönüş için uygun görünüyor.
    --

6.  Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Sn. DEVİR,

Dow'da düşüş %7-8 civarı olur demiştiniz fakat zirveden %12 düştü. Yani oranı bilemediniz, sizi esefle kınıyorum
    Ben de kendimi kınıyorum

7. Harekatta şehit olan askerimizin ruhu şad olsun. Şu şehitlik makamı bu kadar kıymetli madem, azıcık da tuzu kurular bu şerbetten içse diyesi geliyor insanın ama böyle gelmiş böyle gidiyor. En çok da mikrofon başında gerekirse ben de giderim diyenler uyuz ediyor. Gitseler de görsek.
    --

8. BIST'in yeni yüksekler yapması için tahvil piyasasının biraz durulması lazım. 3.0-3.2 arası bir zirve yaparsa global piyasalar 1-2 ay rahatlar.
    Dow Jones için bir süre 23-25 arası dalgalanma bekliyorum.
    --

Sayfa 19/230 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •