Sayfa 56/230 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 441 - 448 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

Çıkışın 4.dalgası oluşuyor hedefini 6 ya kadar görsem de bu kadar geri gelmez sıkışır güdükleşir zannettim. Ama tertemiz düzeltti.Burdan 7.30 hedefi başlar ki bir üst sayımın da 7.30 dan sonra 4 düzeltmesi ve hedefi artık 8-9 hatta 10 TL diyebiliriz.Bu düzeltme iyi olmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Çıkışın 4.dalgası oluşuyor hedefini 6 ya kadar görsem de bu kadar geri gelmez sıkışır güdükleşir zannettim. Ama tertemiz düzeltti.Burdan 7.30 hedefi başlar ki bir üst sayımın da 7.30 dan sonra 4 düzeltmesi ve hedefi artık 8-9 hatta 10 TL diyebiliriz.Bu düzeltme iyi olmadı.
    Ne güzel bak hedefide bulmuşsunuz 1/25 kontrat long acın afiyetle yersiniz
    Yedirirlerse

Anlamaya çalışıyoruz diyelim.

Sn Şengöz 5 in sonu bu 4.9-5 TL de bu iş biter dedi bilemedi Sn Devirin tabiriyle çövdürdü.Yine en iyi bilebilen Sn Mergen çıktı 3 devam ediyor dedi o da olsa olsa 1.618 katına gider hedef 5.61 dedi.Bunu dediğinde 4.5 falandı 1 ay oldu nerdeyse.

Yani Mergen Hoca da dalgayı bildi boyunu tutturamadı.Kimse bilemez siyasi tabanlı çünkü.Ekonomik sonuçları olan siyasi bir müdahale. Üstelik bunu yapan sarışının ne kadar dengesiz olduğu da ortadayken bütün birikimimi onun iki dudağı arasından çıkacak bir tweete bağlayamam.Nükleer bombanın ısı,ışık,blast ve serpinti etkileri var.İsı,ışık blast devam ederken bunkerlara girilir.Toz duman geçtikten sonra bakılır zarar ziyan ne.

Dediğim gibi görüntü bu ve çok hızlı.30 dk. birgüne eşit 8x hızlı gelişiyor.Öngörünüz grafiğiniz varsa paylaşırsanız seviniriz hisse.nette kimse grafik paylaşmaz olmuş.

Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Anlamaya çalışıyoruz diyelim.

Sn Şengöz 5 in sonu bu 4.9-5 TL de bu iş biter dedi bilemedi Sn Devirin tabiriyle çövdürdü.Yine en iyi bilebilen Sn Mergen çıktı 3 devam ediyor dedi o da olsa olsa 1.618 katına gider hedef 5.61 dedi.Bunu dediğinde 4.5 falandı 1 ay oldu nerdeyse.

Yani Mergen Hoca da dalgayı bildi boyunu tutturamadı.Kimse bilemez siyasi tabanlı çünkü.Ekonomik sonuçları olan siyasi bir müdahale. Üstelik bunu yapan sarışının ne kadar dengesiz olduğu da ortadayken bütün birikimimi onun iki dudağı arasından çıkacak bir tweete bağlayamam.Nükleer bombanın ısı,ışık,blast ve serpinti etkileri var.İsı,ışık blast devam ederken bunkerlara girilir.Toz duman geçtikten sonra bakılır zarar ziyan ne.

Dediğim gibi görüntü bu ve çok hızlı.30 dk. birgüne eşit 8x hızlı gelişiyor.Öngörünüz grafiğiniz varsa paylaşırsanız seviniriz hisse.nette kimse grafik paylaşmaz olmuş.

Saygılar.
    Merkez bankası piyasanın beklediği/istediği müdahaleleri yapmış olsaydı iki analist de doğru noktayı bilebilirdi belki.O nedenle dolar hedeflemesi yapmak,suyun başında olmayanlar için çok da doğru olmasa gerek.

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tekraren; anlamaya çalışıyoruz birşey hedeflediğimiz yok.

Şöyle birşeyler elliottan pek anlamam.Yeşil 5 bitti.Kırmızı 4 %38 (5.72)seviyesinde,%50 ye sarkarsa 5.34..2.dalga 88 gün. Herhalde en az 3 ay buralarda komplex bir düzeltme sürecek.

Bu durumda zaman kazanmak suretiyle belki yırtmış bile olabiliriz her ne kadar muhtemel 5 hedefleri dursa da zamanca ötelenebilir;
    https://ibb.co/de1a6U

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu seviye yani 88.168 az evvel aşağı yönde ihlal edildi...

Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Benim de kafama takılıyor. Senetlerin grafikleri iyi görünmüyor. Zamanı bir kenara bırakıp sayımlara odaklanırsak 121500 son nokta olabilir. Son dalganın ilk dalgası ise 88000'leri kıramadan 2 atılım dalgası daha yapıp 200000'de süreyi doldurur. O yüzden 88168 kırılırsa komple nakite dönmek gerek.
    Beni tedirgin eden Türkiye'nin durumu değil. Global bir bozulma olmaz, EM grafikleri yukarı dönerse biz de döneriz. Ancak sanki dışarıdan bir cisim yaklaşıyormuş gibi hissediyorum.
    --

7.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Benim de kafama takılıyor. Senetlerin grafikleri iyi görünmüyor. Zamanı bir kenara bırakıp sayımlara odaklanırsak 121500 son nokta olabilir. Son dalganın ilk dalgası ise 88000'leri kıramadan 2 atılım dalgası daha yapıp 200000'de süreyi doldurur. O yüzden 88168 kırılırsa komple nakite dönmek gerek.
    Beni tedirgin eden Türkiye'nin durumu değil. Global bir bozulma olmaz, EM grafikleri yukarı dönerse biz de döneriz. Ancak sanki dışarıdan bir cisim yaklaşıyormuş gibi hissediyorum.
    --
    sayın DEVİR
    86.931 (3c1) seviyesi kırılmadan yeni zirve olasılığı mevcut bence 144.000 lere taşıyabilecek.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu seviye yani 88.168 az evvel aşağı yönde ihlal edildi...
    Sayın Devir, yani bunun meali bitti mi her şey, confirme edebilir misiniz? Saygılar,

Sayfa 56/230 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •