Sayfa 221/230 İlkİlk ... 121171211219220221222223 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Topigin adına uygun olarak sorayım. 219.500 de anatrend 5 dalga bitti mi? Anatrendciler buyursun..
    yeni bir tepe daha yaptı 219.500 üzeri bir kombinasyon itki geldi.

Tarihe NOT
    XU100 224.449 ----

KOMBİNASYON.jpg

2. tepede bir üçgen yaptı 4 ve 5. mikroda bir atak daha geliyor tüyler diken diken

tarihe not xu100>225.000

son.jpg

3. Teşekkürler SPK
    Teşekkürler Warlık Foni
    Teşekkürler 3 dil bilip tıp okuyup bi lise mezunu bakkal defteri tutan adam kadar deerimizin olmadığı ülkem

4. Kapanış tepeden dimdik. Tarihe not xu100 227.855

5.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Kapanış tepeden dimdik. Tarihe not xu100 227.855
    ortodox baş papas dolarda son beleş paylaşımımdır deyince..sıraya girdik bize kalmaz diye..9.xx hedefli ilerleyen diyagonali vites değiştirince elimizde patladı tabe.. şimdilerde yaptığı sayımları bir göresen...belki derdine bi çare olur senin bende aksi tesir yapıyo.. bi haftadır kendimi jiletliyorumm..hala kendime gelemedim.. yane demem o ki buradaki muridler derdine çare olamaz.. baş papası görmen gerek..
    *** COMANDANTE ***

6.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    ortodox baş papas dolarda son beleş paylaşımımdır deyince..sıraya girdik bize kalmaz diye..9.xx hedefli ilerleyen diyagonali vites değiştirince elimizde patladı tabe.. şimdilerde yaptığı sayımları bir göresen...belki derdine bi çare olur senin bende aksi tesir yapıyo.. bi haftadır kendimi jiletliyorumm..hala kendime gelemedim.. yane demem o ki buradaki muridler derdine çare olamaz.. baş papası görmen gerek..

ben aşırı iyimser bir şekilde bu parabol ü böyle izliyordum. ve fakat istifa etti. son bacak olmadı. dedim ki abi heralde parabol bitti. buraya kadarmış.

naci ağbal geldi. politika değişti güneşli günler geliyor. %61.8 e çökecek grafik......

parbol son bacağını sell zone 10 üzeri bekliyordum.. evet bir gece ansızın instagram dan geldi ansızın. çöktü.. olabilirdi...

gelinen noktada abi parabol kısa kalaarak herşey güzel olabilirdi.

parabol curve de base noktalarını yanlış yazmadı isem rahip olayı en hızlı dalga ve parabolün son dalgası 10 civarı ile bitip %61.8 e çökecekti. bu da yaklaşık 128 i sıfırladığı yer olan yerin altına geliyordu.

istifa sonrası naci ağballa birlikte uygulanan politikada gram altındaki praabol de kırılmıştı. evet tüm yükseliş bitmiş olabilirdi.

bir gece ansızın görevden aldılar. yerine bu ekip geldi.. geldi de ne oldu bişey olmadı parabol hedefin altında kısa kalmış parabol bitmiş olabilirdi. %61.8 e çöküş halen olabilirdi... döviz mi ne dövizi la....

birden eylül ayında çekirdek diyip indirim başlattılar.. %61.8 e çöküşde iptal oldu.... hem çıkış kısa kaldı hem düşüş olmadı....

inanılır gibi değil.. peki şimdi 15.7 i nasıl okuyacağımı bilmiyorum açıkcası...

bilmiyorum...... bu farklı birşey olabilir........

parabol curve 1 istifa ile kısa kalarak tamamlanmış olabilir. görevden alma ilede %61.8 düşüş kısa kalmış olabilir..

7. parabol sell zone da %61.8 e düşüş olsa ne olabilridi yazayim..

parabol çöküş rakamı 4.65 idi...

instagram sonrası parabol kısa kalmıştır abi sell selll naci geliyor gaçın la gaçın rapor üzerine rapor formasyon kitabi la bittik dolarlar elimizde galdı altınlar patladı elimizde mahvolacağız %61.8 parabol çöküş noktası ise 3,98 idi..

parabol de 1 2 3 4 base leri yanlış yere yazdığımı zannetmiyorum.. olabilir mi olabilir ama sanmıyorum. 4. dalga rahip en hızlı ve hiddetli içimizde hisseettiğimiz bir dalgaydı bu da kitaba uyuyor.. uymayan yerler ise instagram dan istifa kısa kaldı. ve yeni başkan ve çekirdek çitlemesi oldu.

görüldüğü üzere hiçbiri olmadı.. gelinen noktada paraboi formasyonunu çok güzel içinden geçtiler..

bu başka bir evrim geçirdi abi. sanki ! ama hiçbiride olabilir.... diyelimki sell zone 10 değilde buralarda oluştu... 10 üzerine istifa etmeseydi formasyon tamamlanıp iş bitecekti. belki belki belki bilemiyorum....

sonuç olarak bu dalga dubleyi geçmiş durumda rahip sonrası triple oldu... bu da kitaba uymuyor..

damadın instagramda yazdığı şu notu algılayamamışım. gerçekten parabolü izlerken bir not yazmıştı bize hepimize..

at izi it izine karıştı sonumuz.....

bilemiyorum....

8. bu başka birşey abi hiçbirşeye benzemiyor.

Nasıl diyor TÜRKİYE modeli.

ilerde tarih kitapları bu ekibi yazacak Türkiye gibi olursun.

Sayfa 221/230 İlkİlk ... 121171211219220221222223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •