Sayfa 134/230 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Dow beklediğim yerlere yaklaştı. Tek fark itkisel kalıpta ilerlemiş olması. Artık tepeyi kestirmeye çalışıyorum. Atla gel Şaban filminde olduğu gibi bir sonraki yarış için çalışmaya başladım.
    --
    teşekkürler.bugün hisseler arasındaki değişim farkı düzeltme başladı görüntüsünü ve piyasanınyorgun olduğunu düşündürdü.belki nfp bahane edilip realizasyon başlar

2. Benim 2003'den esinlenmiş yol haritamda Mart ayının ikinci haftası bir tepe vardı ama seviye olarak daha anlamlı şekilde yukarda idi. Hala bu tarihin önemli olduğunu düşünüyorum. Son bir yukarı ataktan sonra Nisan başına kadar 1 aylık sürede zayıf piyasa bekliyorum. Pİyasa tepe görünümünde birkaç gündür mal dağıtıldığını düşünüyorum.

Ocakta İyi başladık ama devamında gücü bitti endeks tarafı güdük kaldı. Doğru seçilmiş hisselerde %40-50 prim oldu o da ayrı konu ama endeks beklediğim kadar gidemedi. Genele yayılma olamadı. Şubat ayını boşa geçirdiler halbuki dehşet short idi piyasa vade sonuna kadar güçlü bist beklemek mantıklı idi. Seçim de planları değiştirmiş olabilir. Yükselişin sert kısmı ertelendi belki de.

Dolarda ise Şubat sonu yeni bir dip gelmedi burda en büyük etken bence Merkezin dolar shortlaması. Bu piyasanın long kalmasına neden oldu ve merkezin üzerine oynama imkanı getirdi. Bilinçli yapılmış da olabilir ama düşünülenin aksine: Merkezin dolar shortlaması Şubat sonu-Mart başı dolarda yeni dip oluşmasını engelledi. Şimdi 7.20-5.13 düşüşünün düzeltmesi yapılıyor.

3. Sn. Devir bir sonraki tahminlerinizi merak ediyorum.

4. Hadi bakalım yeni hafta yeni heyecan
    31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? adlı anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim
    Çok ilginç sonuçlar var...
    Oy sayımız da baya arttı hani....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...27#post3252127

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. 100500 seviyesi günlük haftalık aylık kapanışlarda önemli hale geldi. Bu seviye altında kapanışlar birbirini tetikleyerek aşağı trend oluşumu sağlar.stop olarak kullanmak önem arz eder.
    Bol kazançlar

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sn devir düzeltme başladı diyebilir miyiz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    düzeltme öncesi zirveye yakın bir hareket beklentisi vardı...o iş ne oldu dalga kısa mı kaldı acaba? en son 19 MART 105.929 da biten dalga o muydu? yoksa daha zirveye yaklaşan bir hareket olacak arkasından mı düzeltme başlayacak? kafamda deli sorular...

Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    sn devir düzeltme başladı diyebilir miyiz ?

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    düzeltme öncesi zirveye yakın bir hareket beklentisi vardı...o iş ne oldu dalga kısa mı kaldı acaba? en son 19 MART 105.929 da biten dalga o muydu? yoksa daha zirveye yaklaşan bir hareket olacak arkasından mı düzeltme başlayacak? kafamda deli sorular...
    Dow düzeltilmesine başladı. Xu100 dün kısa vade sat verdi 100500 izlemek gerekiyor aylık haftalık günlük olarak.

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 134/230 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •