Sayfa 55/230 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 433 - 440 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Sonra 2.evre başlayacak ve hiç deneyimlemediğiniz ve hayal edemeyeceğiniz bir döneme gireceksiniz (ben de tabi !). Ondan sonrası black mirror dizisi gibi olacak. Dünyada en çok tıklanan internet şiteleri how to survive başlıklı siteler olacak. Daha konuşuruz.
    --
    BU borsa için ve para piyasaları için mi
    yoksa ciddi başka bir düşünceniz mi var
    bu arada bulunduğunuz yerde afiyette olmanızı dilerim
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2. Bir süredir "alacakaranlık kuşağı" dizisi yaşıyoruz zaten ( 40 yaş üstü bilebilir ) 2021 den sonra da black mirror yaşayalım , en azından cast da badem bıyık yoktur ,

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sn.DEVİR,

kafama takıldı...bankaların neredeyse hepsi 22.07.2016 diplerini aşağı yönde delip geçmişler...bu sizi rahatsız etmiyor mu? o dibin ne olduğunu siz benden iyi biliyorsunuz...endeksteki malum devasa üçgenin E dalgası dibi...endeksinde bu dibi delip geçme ihtimali ortaya çıkmıyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by MESUTK Yazıyı Oku
    hocam bulunduğunuz yerde keyfiniz iyidir umarım.

dxy ile ilgili analiziniz var mı acaba?
    Sağolun idare ediyoruz. 10 yıllık tahvil gibi Elliott analizi yapılamadığından şu an öngöremiyorum. Aralarında hiçbir korelasyon da yok.
    --

5.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Sn DEVİR

usdtry ile ilgili bir yorumunuzu da rica edebilirmiyim
    Münferit olarak kestirilmesi olanaksız. ABD ve EM borsa grafiklerinde kasvetli bir hava var. Dışarıda başlayacak bir satış dalgası doları daha da yükseltebilir. Bist yeni dip yapmazsa dolar artık yükselmez, yavaş bir tempoda düşer. Yaparsa uzak durmak lazım.
    Sanki yıl bitmeden bir şeyler olacak gibi bir hava var. Pek tarif edemiyorum sadece hissiyat.
    --

6.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    BU borsa için ve para piyasaları için mi
    yoksa ciddi başka bir düşünceniz mi var
    bu arada bulunduğunuz yerde afiyette olmanızı dilerim
    Her ikisi de sırayla. Grand supercycle 4 piyasa denilen şeyi süpürüp atacak. Dolara karşı korku eşiğinin aşılmasıyla ABD'nin dağılma süreci de başlayacak. İnsanlığın vereceği bu sınavın birkaç jenarasyon sürmesi lazım.
    --

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    sn.DEVİR,

kafama takıldı...bankaların neredeyse hepsi 22.07.2016 diplerini aşağı yönde delip geçmişler...bu sizi rahatsız etmiyor mu? o dibin ne olduğunu siz benden iyi biliyorsunuz...endeksteki malum devasa üçgenin E dalgası dibi...endeksinde bu dibi delip geçme ihtimali ortaya çıkmıyor mu?
    Benim de kafama takılıyor. Senetlerin grafikleri iyi görünmüyor. Zamanı bir kenara bırakıp sayımlara odaklanırsak 121500 son nokta olabilir. Son dalganın ilk dalgası ise 88000'leri kıramadan 2 atılım dalgası daha yapıp 200000'de süreyi doldurur. O yüzden 88168 kırılırsa komple nakite dönmek gerek.
    Beni tedirgin eden Türkiye'nin durumu değil. Global bir bozulma olmaz, EM grafikleri yukarı dönerse biz de döneriz. Ancak sanki dışarıdan bir cisim yaklaşıyormuş gibi hissediyorum.
    --

Slm,
    Başka yazacak yer bulamadım buraya yazıyorum kusura bakmayın. USD TRY de son düşüş 5 dalga, normalde hedefi 6.20 hatta 6...ancak oraya kadar sarkıtmayıp müteakip dönem kullanılacak bir 6.30 yatay desteği oluşturuyorlar gibi. Burdan tekrar 7.1 ge 7.2 ye doğru kalkacak şeklinde...ama daha da ötesini 8 veya 9 TL gibi bir zirve yok bence..(Belki anlık bi zirve yapılır o ayrı)

Yani cendereyi 6.30-7.30 arasına kurup orda tutacaklar.Güvercinin ölmediği kaçıp da gidemediği nokta...

İlginç bir görünüm var bence; 04 Ekim 2011 zirvesine bakın..sonra şu anki zirveye 30 dk.lık bakın..bence oradaki zirve sonrası formasyonlar tekrarlayacak.

Kusura bakmayın imkanlar kısıtlı grafik gönderemiyorum. Eski arkadaşlardan birisi dediğim yerleri grafik halinde koyabilirse ne dediğim rahat anlaşılabilir.

Saygılar...

Sayfa 55/230 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •