Sayfa 308/327 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Akşama bilanço var abiler hiç ses seda yok tahmini olan var mı acaba ya da kurum tahmini duyan var mı teşekkürler bol kazançlar...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 370 m kar hayırlı olsun yarın çaylar çaycı dan olsun mu

3.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    370 m kar hayırlı olsun yarın çaylar çaycı dan olsun mu

Kar güzel, esas faaliyet kar marjı artış göstermiş güzel, stoklar benzer şekilde fazla değişmemiş, bakır fiyatı artışından belirli bir stok değer artışı olsa da bu sefer kendisi de kar marjını arttırmış. Herşeyiyle bence tastamam bir bilanço, gelecek için umut verici, hissemi çok azaltmıştım. Başka hisselere odaklanmıştım. Tekrar geri döneceğiz sarı kıza bu belli oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kar güzel, esas faaliyet kar marjı artış göstermiş güzel, stoklar benzer şekilde fazla değişmemiş, bakır fiyatı artışından belirli bir stok değer artışı olsa da bu sefer kendisi de kar marjını arttırmış. Herşeyiyle bence tastamam bir bilanço, gelecek için umut verici, hissemi çok azaltmıştım. Başka hisselere odaklanmıştım. Tekrar geri döneceğiz sarı kıza bu belli oldu.
    Nerde bu bizim eski ortaklar, çok eskiler bıraktı biliyorum da, akrep vardı hayalleri vardı, sayfaya güzel katkıları oluyordu. 12 aylığı beğenmemişti, bir şans daha vermedi mi acaba sarı kıza. 1. Çeyreğe ne der eskileri özledik.

5. Ya sen nasıl bir aç gözlü adamsın milletin 20-30 lotuna bile göz dikmişsin. Yıllardır aynı hareket. Güya devre kesti dedirtme uğraşındasın 3-5 lotla. Screenshot_20220512-103818_ZBorsa.jpgScreenshot_20220512-103808_ZBorsa.jpg

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Endeksin kötü/ zor dönemlerinde,

Hissesine sahip çıkan,

Ve geri alım yapan patronların,

Şirketlerine yatırım yaparken daha rahat olunmalı demişti Tuncay Turşucu...

7.  Alıntı Originally Posted by Ferres Yazıyı Oku
    Endeksin kötü/ zor dönemlerinde,

Hissesine sahip çıkan,

Ve geri alım yapan patronların,

Şirketlerine yatırım yaparken daha rahat olunmalı demişti Tuncay Turşucu...
    Patron alımları her zaman hissenin yükseleceği anlamına gelmez fakat, sarky de patronlar alıyorsa hissenin en azından makul fiyatlarda olduğunu anlıyoruz, şirket yönetimdekilerin ve hakim ortakların rutin alımları bitince de hisse yukarılara tırmalamaya tekrar başlıyor. Bu hissede yatırımcı olmak güvenli ve şirketin sürekli büyümesi insanı hissede kalmak için heveslendiriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Patron alımları her zaman hissenin yükseleceği anlamına gelmez fakat, sarky de patronlar alıyorsa hissenin en azından makul fiyatlarda olduğunu anlıyoruz, şirket yönetimdekilerin ve hakim ortakların rutin alımları bitince de hisse yukarılara tırmalamaya tekrar başlıyor. Bu hissede yatırımcı olmak güvenli ve şirketin sürekli büyümesi insanı hissede kalmak için heveslendiriyor.
    Kesinlikle katılıyorum Sn. Cover.

Ben de patron hisse alıyor; hisse yükselecek manasında yazmadım.

Sert düşüşlerde, yatırımcıya destek amaçlı hisseye el atmak;

Sahip olunan varlığa duyulan saygının bir göstergesidir...

Sayfa 308/327 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •