Sayfa 113/165 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 897 - 904 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Size despec örneğini vereyim onda da patron hisse kote ettirdi hisse saticam dedi 20 gün falan oldu 2.97 aldım ...bugün 3.98 sattım ...patron bunda hisse satacam demiş ...borsa yukarı giderken sundaki baskıya bakın yukarı gitmemek için elinden geleni yapıyor .

2.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    sen zarardan 13 milyon kara geç hisse yıllardır birşey yapmamış olsun 1 günlük hareket çek ve tekrar eski yerine dön.Bunun arkasında çok büyük planlar var.defter değerinin 10,40 tl sermayenin 21 milyon özsermayenin 218 milyon olan bir hisseden bahsediyorum.Zarar bile göndermiş olsaydın ederin buralar değildi.ben attım kenera çekildim.bakalım nezaman keyfin yerine gelecek.öyle 10 kademeyede bırakacak değilim seni.sabırla yaptığın planı devreye almanı bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.sadece içimdekileri yazıya döktüm.
    Aynen katılıyorum bu hisse daha çok yuksek yerleri hak ediyor. Sifir kar aciklasan ederin 11 lira şaka gibi hissenin yarisi kadar kar acikla yerinde say oldu canım

3. 100 000 lot hacim yapmış 4.28 göstermiş kimse satmayinca dünkü kapanisa geri indirmiş hadi canım hadi sen anca 4.60 -4.80 arasından aşağı mal gelmez adam ol adam gibi düşür 4 e 20 000 lot alım madem düşürmeye niyetlisin dansöz gibi kivirt ma pavyon yosmasi spek😂

4. Gerçekten şaka gibi bir tahta ve hisse piyasada 4 milyon lot hisse var piyasa defter değeri 0.40 bir Menderes bile o kadar zararla PD de degeri 0.75 ....buda hatek in çok ucuz olduğunu gösteriyor ....hissede alıcı satıcı yok tüm hacmi spek kendi yapıyor kendi alıp kendi satıyor ....patron hisse satacaksa kim alacakta kime satacak haberler gönderip hisse fiyatını en az 8-9 liralara yükseltip PD defter değerini 1 üstüne atmaliki müşteri bulsun ..

5. 2500 lotum var öylede kalsın alış noktanın 3.80 e çektim şimdi bu dansöz spek borsa yukarı giderken bile dusurdu ya şimdi borsa aşağıya gidiyor bunu fırsat bilip aşağıda 3.80 e düşürür ordan alırım haricinde tek lot bile almayacagim kendi çalsın kendi oynasın dansöz kıvrak😀

6. Sabah 4.11 açtı sonra 4.28 yaptı milleti cekmeye çalıştı kimse almadı satmadı sonra 4.11 e geri getirdi bumuydu kalitesiz o.ç 3.80 e kurdum alarmı oraya gelince 2500 lot daha alırım desteği de kırdın nasıl olsa hemen getirirsin kendin çal kendin oyna kalitesiz o.c dansöz kıvrak spek😀

7.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    3.67 den 4.40 tavan olup dönmüştü.hemde 3.5e düşmüştü. 1bucuk ay sonra ve daha sonralarıda kapanış yaptığı yere kadar çıkıp döndü.aynı şeyi yaparsa 4.44 e kadar çıkar tabi nerden döner bilmiyorum.belki 4e düşecek.1 2 aysonra felan 4.44 olur ama şimdi düşüş nerde durur bilmiyorum..benim nacizane tavsiyem çok düştü diyip girmeyin.çünkü hatek her sert çıkıştan sonra çoook düşüyor.
    Ben uyarmıştım.Düştü diye almayın. Çünkü çok çıktıktan sonra düşüş bitmiyor.Acı tecrübe ile sabit. 1 -2 ay sonra 4.40 lar görülecektir tabi çıkış trendi devam ediyorsa.6 yı görüp ordan devam eden (3 yıllık grafikte güzel görünüyor). bi düşüş trendi var.o devam ederse 3lere.yok yukarı ise 4.40a çıkar bence.Kendi fikirlerimi yazıyorum.Olur olmaz bilemem.

8. Dün 4.15 ten satmistim iyiki satmisum suna bakın noldu dansöz kıvrak spek milletin parasıyla dalga gectin bugün sanada geçirdiler dimi bol miktarda mal yedin kafana ******** senden bir bok olmaz yoruma bile değmezsin 😀

Sayfa 113/165 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •