Sayfa 96/165 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 761 - 768 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. 2 Kambiyo Zararları -13.980.669,18 bunlar hangı para bırımıyle satış yapıyorkı dovızden zarar yazmışlar denetım mekanizması çalışmış olsa kulaklarını çekerler

2. Şirketimiz HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. nin % 49 oranla sahip olduğu HATFİL TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. i paylarının, halen % 50 oranla paylarına sahip olan MARCO VERZOTTİ ve ALBERTO VERZOTTİ'ye, Şirketin borç yükünün azaltılması ve nakit ihtiyacının giderilmesi amacı ile 3.773.000-EURO bedel ve Ön avans olarak 1.350.000-EURO alınmasına ve bakiye kalan 2.423.000-EURO nun 30.11.2018 tarihine kadar ödenmesi koşulu doğrultusunda satılmasına oy çokluğu ile karar verilmiştir.

3. 25-30 mılyon nakit para. Süper ötesi.
    Birde bilanço zarardan kâra geçti.
    Birde ihraç yapiyo deli gibi.
    Çok iyi yerlere hızla yükselir.
    Piyasada hissede toplu.fazla bisey kalmadı dolaşımda.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın 4.20 4 40 arasına gelmesi lazım bu haberle.kasım sonuna kadar ödenecekmiş .ozamana kadar büyük çıkış olması lazım.Bu haberle kağıdın çıkacağı kesin.Bugünkü fiyatta artık göreceği en düşük fiyat olacağına göre.Yarın sabah çok sert yukarı hareket olur.Sonra kar satışı.sonra orta hızla tekrar yukarı

5.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Yarın 4.20 4 40 arasına gelmesi lazım bu haberle.kasım sonuna kadar ödenecekmiş .ozamana kadar büyük çıkış olması lazım.Bu haberle kağıdın çıkacağı kesin.Bugünkü fiyatta artık göreceği en düşük fiyat olacağına göre.Yarın sabah çok sert yukarı hareket olur.Sonra kar satışı.sonra orta hızla tekrar yukarı
    Ne saçmalıyorsun dostum sen borsa da düşüş olmasa bu hisse zaten 5 üstünde idi ederi bile 10 TL fazla buraya sağlam bir spk girerse sen filimi ozaman izle?

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Ne saçmalıyorsun dostum sen borsa da düşüş olmasa bu hisse zaten 5 üstünde idi ederi bile 10 TL fazla buraya sağlam bir spk girerse sen filimi ozaman izle?

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım borsada düşüş olmadan bu hisse 4.60 dan 4e düştü.Düşüşle beraber 3.5 oldu.Ayrıca her hissenin speği var zaten.Hiç biri birbirine karışmaz.Birde ben 4.20 4.40 ı bugün için söyledim.Uzun vade için değil iyi oku.Uzun vade için herhangi rakam vermedim.Orta hızla yukarı dedim.Sen galiba 4.20 yi hedef dediğimi sandın.

7. hatek her zamn hyal kırıklıgıdır boşuna heveslenmeyın grafıge bakarsanız anlarsınız

8.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Arkadaşım borsada düşüş olmadan bu hisse 4.60 dan 4e düştü.Düşüşle beraber 3.5 oldu.Ayrıca her hissenin speği var zaten.Hiç biri birbirine karışmaz.Birde ben 4.20 4.40 ı bugün için söyledim.Uzun vade için değil iyi oku.Uzun vade için herhangi rakam vermedim.Orta hızla yukarı dedim.Sen galiba 4.20 yi hedef dediğimi sandın.
    noldu hedefıne bugunki ne guzel demişler ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla endeks kagıdımı ki endeksle hareket edsın tamamen spekülatif...böle guzel bi habere ndn gıtmıyor ndn kımse girmiiyor çünki sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yer spegin merhametine kalmış o nederse o olur şirket istedıgı haberi yollasın

Sayfa 96/165 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •