Sayfa 112/165 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 889 - 896 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

2.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Şirketin ortaklarinin çoğu yabanci sayılır abdo su toni si gibi sermayesi çok az belki sermaye artirimu yapılır artış için sebep olur once bedelsiz sonra bedelli olabilir üretimi artirmak için ced raporu alacaklardi
    Var bir hazırlık bekliyoruz hayirlisi artik

3. Bende aldım biraz grafiği güzel görünüyor Pegasus tan karla çıktım elimde birde yunsa var onda da kardayim

4. 4.22 50 günlük ortalama orayı yukarı kırarsa yukseleceksin ama kirmiyorsun 4.10 a kadar benim alımların hadi dusurde alim biraz daha daha 2500 lot aldım

5. Bende biraz aldim bugun

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Madem düşürmeye niyetlisin ver hadi aşağı korkak spek 4 -4.05 den alırım sattıklarını dansöz gibi kivirt ma adam ol adam gibi düşür kıvrak😂

7. sen zarardan 13 milyon kara geç hisse yıllardır birşey yapmamış olsun 1 günlük hareket çek ve tekrar eski yerine dön.Bunun arkasında çok büyük planlar var.defter değerinin 10,40 tl sermayenin 21 milyon özsermayenin 218 milyon olan bir hisseden bahsediyorum.Zarar bile göndermiş olsaydın ederin buralar değildi.ben attım kenera çekildim.bakalım nezaman keyfin yerine gelecek.öyle 10 kademeyede bırakacak değilim seni.sabırla yaptığın planı devreye almanı bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.sadece içimdekileri yazıya döktüm.

8.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    sen zarardan 13 milyon kara geç hisse yıllardır birşey yapmamış olsun 1 günlük hareket çek ve tekrar eski yerine dön.Bunun arkasında çok büyük planlar var.defter değerinin 10,40 tl sermayenin 21 milyon özsermayenin 218 milyon olan bir hisseden bahsediyorum.Zarar bile göndermiş olsaydın ederin buralar değildi.ben attım kenera çekildim.bakalım nezaman keyfin yerine gelecek.öyle 10 kademeyede bırakacak değilim seni.sabırla yaptığın planı devreye almanı bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.sadece içimdekileri yazıya döktüm.
    Katiliyorum

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 112/165 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •