Sayfa 454/466 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: GUSGR - Güneş Sigorta

1. Raysg arkalardan geldi yetişti buna 70 yakıyor yine bir sektörün en ağır hissesini seçmişiz way arkadaş..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ve geçti raysg..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yine gözünü aşağı dikti gibi.

4. takasta diğer kısmı nasıl acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    takasta diğer kısmı nasıl acaba?
    Malesef disardayim yoksa hemen paylasirdim ama gece yarısı da olsa atmaya calisacam. Hatırladığım kadarıyla çok da iyi bir pasta yoktu sanırım alnus tuhafi alıcılarda ilk sıradaydı hesap edin artık. Fakat yabancı alımı da vardı o devam ediyor az az.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by soresus Yazıyı Oku
    Malesef disardayim yoksa hemen paylasirdim ama gece yarısı da olsa atmaya calisacam. Hatırladığım kadarıyla çok da iyi bir pasta yoktu sanırım alnus tuhafi alıcılarda ilk sıradaydı hesap edin artık. Fakat yabancı alımı da vardı o devam ediyor az az.

Sayın soresus yabancı alımları az değil. Cuma günü takasinda citibank 645 bin almış. Çok iyi rakam. Ptesi de yarın belli olacak ama 400 bin civarı aldılar.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Sayın soresus yabancı alımları az değil. Cuma günü takasinda citibank 645 bin almış. Çok iyi rakam. Ptesi de yarın belli olacak ama 400 bin civarı aldılar.

Az az derken alımlar devam ediyordu anlamında kullanmak istedim. İstenen yabancı oranına doğru gidiyor. Ama birgün yabancının girdiğini gördüğünüzde haketen şimdiye kadarkiler az az imiş diyeceksiniz

8.  Alıntı Originally Posted by soresus Yazıyı Oku
    Az az derken alımlar devam ediyordu anlamında kullanmak istedim. İstenen yabancı oranına doğru gidiyor. Ama birgün yabancının girdiğini gördüğünüzde haketen şimdiye kadarkiler az az imiş diyeceksiniz

Ben kağıdın önceki yıllarını bilmem. Yabancı önceki yıllarda güçlü alım yaptı mı?

Sayfa 454/466 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •