Sayfa 1016/1366 İlkİlk ... 16516916966100610141015101610171018102610661116 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 8,121 - 8,128 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    AŞAĞIDAKİ KARAKTERLERİN HAFIZALARDA KALAN İZLERİ:

Büyük şef: Akla gelebilecek her yerde yarışmanın linki ve yarışmanın her şeyden önce geldiği...yarışın...yarışın...yarışın...

2 ileri: Son sıralamanın nasıl olduğu...kimlerin dereceye girdiği...(kendim: ulen yine başaramadık bee..ulen batsın bu dünya...)

Ceo Cüneyt: Kurallar...kurallar...kurallar... linke de yazın yoksa yarışma dışı kalırsınız...ayrıca saf dışı da kalırsınız...

Beyazsakal: Aaaa gün bitmiş...Hisselerin seans sonu kapanış fiyatları...

Apachi 4.5 G: Akideşler...Akideşler...Akideşler...

Mühendis Ankara: Forumda tartışma çıkarsa hemen bu abimizi bulacağız...sorunu hemen çözüyor...herkese sen de haklısın diyor...
    MR-MRS: Komedi...espri...eğlence...ve yine eğlence...
    🤣🤣 Güzel tespitler bunlar.
    Ya hani terikciiii. Az fırlatmadık terlikleri 🤣🤣

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku

Büyük şef: Akla gelebilecek her yerde yarışmanın linki ve yarışmanın her şeyden önce geldiği...yarışın...yarışın...yarışın...

2 ileri: Son sıralamanın nasıl olduğu...kimlerin dereceye girdiği...(kendim: ulen yine başaramadık bee..ulen batsın bu dünya...)

Ceo Cüneyt: Kurallar...kurallar...kurallar... linke de yazın yoksa yarışma dışı kalırsınız...ayrıca saf dışı da kalırsınız...

Beyazsakal: Aaaa gün bitmiş...Hisselerin seans sonu kapanış fiyatları...

Apachi 4.5 G: Akideşler...Akideşler...Akideşler...

Mühendis Ankara: Forumda tartışma çıkarsa hemen bu abimizi bulacağız...sorunu hemen çözüyor...herkese sen de haklısın diyor...
    MR-MRS: Komedi...espri...eğlence...ve yine eğlence...

Teknik analiz 10 numero akidesim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    İZCİ abi süper yahu bende... gecen gün kendi kendime arkadaşlara bakanlık verdim...... erken secim olunca paylaşmadım
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku

teşekkürler, yarışma sizler gibi güzel katılımcılar ile daha renkli oluyor. ellerinize sağlık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,041
    Cüneyt abi, Biliyorsun bugün 23 Nisan bayramı...İzin verirsen senin burada geçmişte karşılaştığın bir diyalogu, komedi türünden biraz da ben şekillendirip yayınlamak istiyorum... Tabiiki iznin olursa....

*****Güzel Türkiyemin Güzel Bayramı Kutlu Olsun.*****

*********Gönüllere Atatürk Sevgisi Dolsun.**********

%50 GSDHO........UCUZ KALDI
    %25 ENKAI..........UCUZ KALDI
    %25 HALKB.........UCUZ KALDI

Dış Konjonktür çok karışmadığı sürece içeride seçim öncesi yatay bir seyir beklenilmesi gerektiği ve ucuz kalan hisselerin sahneye çıkabilecek olmasının uzak durmadığı kanaatindeyim.

Bol kazançlar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla.
    Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.

7. günaydın dostlar...

Sayfa 1016/1366 İlkİlk ... 16516916966100610141015101610171018102610661116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •