Sayfa 26/1366 İlkİlk ... 16242526272836761265261026 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Başkan gözünü seveyim, hoca namazı unutur mu. Biz Hakan Şahin'le haftayı kapıda nöbet tutarak geçirdik. Gerçi kendisi hep ben bekledim diyor ama olsun.
    hoca oruç olduğunu unutup yiyorda
    ben yarışmayı unutmuşum çok mu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ıntem
    bossa
    flap
    Bak güzel kardeşim, seçtiğin hisselerin yüzdesini yazmayı unutmuşsun. Her zaman ki gibi yine ben düzeltiverdim.
    Lütfen kuralları hatırlayalım arkadaşlar. Tekrar tekrar söylemeyelim.))

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bak güzel kardeşim, seçtiğin hisselerin yüzdesini yazmayı unutmuşsun. Her zaman ki gibi yine ben düzeltiverdim.
    Lütfen kuralları hatırlayalım arkadaşlar. Tekrar tekrar söylemeyelim.))
    linke yazmışsan buraya yüzde yazmana gerek yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

KATILIM LİNKİ

TAKİP LİNKİ

*************** KURALLAR *********************

1 - Hisse.net sitesinde kullandığınız üye isminizi giriniz.
    2 - Listeden 3 hisse seçiniz.
    3 - Hisselerin toplam oranı % 100 olmalıdır.
    4 - Seçilen 1 hissenin toplamı en fazla % 50, en az % 20 olmalıdır.
    5 - Hisselerin seçilme sebebi tercihen olup, yazılmak istenmiyorsa (.) konulabilir.
    6 - Karışıklık olmaması açısından linke yazdığınız tahminleri bu topiğede yazmanız gerekmektedir.
    7 - Listede olmayan eklenmesini istediğiniz hisse varsa ilgili topige yazarak eklettirebilirsiniz.
    8 - Bist Ana ve Yıldız Pazar hisseleri yarışmaya dahildir.
    9 - Yazılan hisselerin toplam oranı % 100 den fazla yada eksik olduğunda % 34 - % 33 -% 33 şeklinde değerlendirmeye alınacaktır.
    10-Yarışma başlangıcı Alım ve Satım fiyatı Cuma günü kapanıs fiyatlarıdır.
    11 - Yarışma haftalık olup, başladıktan sonra hisse değişimi olmayacaktır.
    12 - Verilen linke yazamayanlar topiğe tahminlerini yazarken belirtsinler.Arkadaşlardan biri fırsat bulursa kaydeder. Edemezsekte günah bizde değildir.
    13 - Tahminlerinizi her hafta Cuma gününden Pazartesi sabahı 09.30 e kadar yazabilirsiniz. 09.30 den sonraki tahminler yarışma dışı sayılacaktır.
    14 - Sonuçlar Cuma akşamı yayınlanacaktır.
    15 - Kazananları tebrik ederken foruma ayrıca yazılmayacaktır.

*** HİÇBİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK DEĞERLENDİRİLEMEZ ***

Bu hafta kafa ızni yapıyorum
    Hisse bakacak halım yok
    Akıl,adama sermayedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    2017 UNUTULMAZ ANILARI:

Ayhan Başkan:
    -Hisse yarışmasının Başkanı, Yöneticisi.
    Gerel yukarı devre kesiyor. 5 dakika sonra aynı hızla bu sefer aşağıya devre kesiyor. Bir yukarı, bir aşağı, tekrar bir yukarı, bir aşağı devreler kesiyor. Topikte 450 üye 550 ziyaretçi, toplamda ve koparmada 1.000 kişi, tam gişe film oynanıyor. Bu arada bizim Ayhan başkan, işin en heyecanlı yerinde araya girip motoru soğutuyor. Diyor ki; Gerelciler yarışmaya katılın, bakın son iki gün der. An itibariyle adrenalinin doruğa çıkmış. insanlar şöyle cevap verir; la başkan sen ne diyon la, iyimisin sen la.
    2 ileri 1 geri:
    -Bu abimiz Hisse yarışmasının senaristi, yazarı bir abimiz. Elinden gazoz düşmeyen bir abimiz. Mübarek, gazozun içine ne attıysa hep elinde. Gazozla özdeşleşmiş.
    Cüneyt:
    -Hisse yarışmasının Müdürü, Ceosu, İyi insan harbi insan, fakat kızdığında kötü ve fena saydırıyor. Ama haklıyken saydırıyor. Ben ve hepimiz onu seviyoruz.
    Apaçhe64d,
    -Arkideşler inanılmaz repliği.
    Mühendis Ankara:
    -Topikte iki kişi kavga ediyor. Hemen araya girer, ikisine de, ayrı ayrı sen haklısın der. Sonra sorarız kendisine, abi niye öyle dedin diye. Bize de, siz de haklısınız der. Müthiş karakter. Sağolsun.
    Hakan Şahin:
    -Hisse yarışması topiğinde, kimse kalmayıncaya kadar bekler. 1 üye sıfır ziyaretçi olunca hemen fotosunu çeker, o anı ölümsüzleştirir. Bakın kimse yok der. Geçen baktım bekliyor, ısrarla ayrılmadım topikten, o bekledi ben bekledim. saatler geçti o bekler ben bekler. Gece yarısına kadar inat ettik bekledik. Sonra ne mi oldu, sabah ettik.

Diğer arkadaşlar da aynı şekilde. Hepiniz süpersiniz. Sizi tanıdığıma ben ve umuyorum tüm site, sizden çok memnunuz ve seviyoruz. İyi ki varsınız.

tukas yüzdeotuzdört
    alyag yüzdeotuzüç
    blcyt yüzdeotuzüç

Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku
    Bu hafta kafa ızni yapıyorum
    Hisse bakacak halım yok
    tv lerde dizilerin yenibölümlerini oynatmıyorlar bu hafta sanırım haftaya başlayacaklar

Sayfa 26/1366 İlkİlk ... 16242526272836761265261026 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •