Sayfa 401/1366 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

1.  Alıntı Originally Posted by CÜNEYT Yazıyı Oku
    2 haftadır aksatıyorsun yarışmayı. Bu hafta zorla getririz seni
    Sevgili Cüneyt; hafif soğuk algınlığı var o da unutkanlık yapıyor. Pazar günü 3 hisse seçip yarışmaya katılacaktım lakin hiç de adetim olmayan bir şekilde akşamdan uyumuşum. Sabah kalkınca tahminlerimi yaparım diye düşündüm. Kalktığımda saat sabah 11'i geçmişti Fırça yemiyeyim diye sadece akşamları ortaya çıkıyorum Haftaya katılırım. Ancak yine de profilimi bir dürtün belli olmaz gene unutmayayım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
     Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Sevgili Cüneyt; hafif soğuk algınlığı var o da unutkanlık yapıyor. Pazar günü 3 hisse seçip yarışmaya katılacaktım lakin hiç de adetim olmayan bir şekilde akşamdan uyumuşum. Sabah kalkınca tahminlerimi yaparım diye düşündüm. Kalktığımda saat sabah 11'i geçmişti Fırça yemiyeyim diye sadece akşamları ortaya çıkıyorum Haftaya katılırım. Ancak yine de profilimi bir dürtün belli olmaz gene unutmayayım
    Üstad gelmiş geçmiş olsun.

Sağlığınıza dikkat edin. Acil şifalar olsun.

selamlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Cüneyt abi o iş bende, hafta sonu benden çekeceği var sn hayat2000 in ........silkelen ve kendine gel TERLİKÇİ
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Cüneyt abi o iş bende, hafta sonu benden çekeceği var sn hayat2000 in ........silkelen ve kendine gel TERLİKÇİ
    süper...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    bu çok iyiymiş.başka kardeşi varsa bizim muco ya koruma lazım.bal getirmez ama her yıl temettü verir artık.
    bedelsizde verir mi üstat
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dereceye girenleri tebrik ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Şu anda kaynamış zencefille limon karışımı içiyorum. Sabaha birşeyim kalmaz. Eksik olmayın arkadaşlar

acil şifalar diliyorum sayın hayat2000, geçmiş olsun.

terliklerinizin hepsini yarışmacılara atmadınız umarım, terlikleri giymeyi unutmayın, sağlık önemli.

en yakın zamanda sağlık ve afiyet içerisinde aramızda görmek dileğiyle,

hayırlı geceler...

Sayfa 401/1366 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •