Sayfa 215/350 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Yatırıöcılar ikiye ayrılır, tornası olanlar ve de olmayanlar...
    Üst panel tornası olan, alt panel tornası olmayan...
    Dayanak sistem YKOC hocaya aittir...

(R) All Rights Reserved ERHAN AÇIKGÖZ

sn tiberius hocam, bizde tornalı olmak istiyoruz. son versiyonu indirdim, tornayı ben mi göremedim?

2.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn tiberius hocam, bizde tornalı olmak istiyoruz. son versiyonu indirdim, tornayı ben mi göremedim?

Şef hocam, ben torna konusunda ar-ge yapmadım, konunun uzmanı Erhan Açıkgöz Beyefendi'dir.
    Bugatti'de getiri eğrisinin trendine göre farklı sistemleri devreye alarak başlamıştı.
    YKOC beyefendi de bu konuyla ilgili çalışmalar yaptı.
    Getiri eğrisi düşüş trendinde ise sistemi kapatmak ya da sinyali ters çevirmek gibi denemeleri var.
    Yani getiri eğrini indikator gibi değerlendirmen gerekir.

Ancak burada önemli olan; tornada titanyum, nikel, kobalt gibi kaliteli malzeme kullanmak lazım.
    Adi demir kullanılarak yapılan torna tezgahı yanabilir.

Aşağıda torna ve dayanak sistem YKOC'a aittir.
    Bazı bölgelerde devre kesici sistemi kapatmıştır.

Test ettirmek istediğin çöp olmuş bir sistemin varsa gönder, kontrol edeyim.

vahap beyaz, ahmet çakar ....

3. sn tiberius
    bu konuda kesinlikle haklısınız. sistemlerin yataya bağladığı dönemde fişi çekmek, trend dönemi oyunda olmak en doğru şey.
    Ama yatayı yada trendi gelecek için tahmin etmek oldukça zor. sizin verdiğiniz sistemler geçmişi gördüğü için yatay bölgeyi silip, trend bölgesini getiriye sunuyor. sizi tenzih ederek söylüyorum ama geçmişe göre güzel grafik hazırlamak aslında kolay.
    önemli olan tornayla hazırlanmış bir sistemin reel uygulamasında başarılı sonuçlar verip vermediğini görmek. tornalı bir sistemin sinyallerini düzenli görmek gerek bence. değerli katkılarınız için sizlere teşekkür ederim.

4. İdeal çalışıyorsa bizde çalışmaları hızlandırmalıyız.

Üzerinde calıstıgım stratejinin bir yılda ulastıgı rakam. Kayma komısyon dahil.

Ar-ge devam ediyor henüz testte

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ucu açık olmuş... 100.000 TL sermayen var ama kaç TL si ile işlem yapılıyor? kazandıkça kontrat sayısı artıyor mu? yıl boyu sabit kontrat mı? falan filan...işlem adedi süper...ben az trade yapan sistemleri seviyorum...ruh hastası gibi zırt pırt alıp satan sistemler benim kafama yatmıyor...

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    İdeal çalışıyorsa bizde çalışmaları hızlandırmalıyız.

Üzerinde calıstıgım stratejinin bir yılda ulastıgı rakam. Kayma komısyon dahil.

Ar-ge devam ediyor henüz testte

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ucu açık olmuş... 100.000 TL sermayen var ama kaç TL si ile işlem yapılıyor? kazandıkça kontrat sayısı artıyor mu? yıl boyu sabit kontrat mı? falan filan...işlem adedi süper...ben az trade yapan sistemleri seviyorum...ruh hastası gibi zırt pırt alıp satan sistemler benim kafama yatmıyor...
    Evet zaten bilerek ucunu açık bırakıyorum. Henüz nasıl birşey cıkacagının testleri devam ediyor. Fazla detay da vermek istemedim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Şef hocam, ben torna konusunda ar-ge yapmadım, konunun uzmanı Erhan Açıkgöz Beyefendi'dir.
    Bugatti'de getiri eğrisinin trendine göre farklı sistemleri devreye alarak başlamıştı.
    YKOC beyefendi de bu konuyla ilgili çalışmalar yaptı.
    Getiri eğrisi düşüş trendinde ise sistemi kapatmak ya da sinyali ters çevirmek gibi denemeleri var.
    Yani getiri eğrini indikator gibi değerlendirmen gerekir.

Ancak burada önemli olan; tornada titanyum, nikel, kobalt gibi kaliteli malzeme kullanmak lazım.
    Adi demir kullanılarak yapılan torna tezgahı yanabilir.

Aşağıda torna ve dayanak sistem YKOC'a aittir.
    Bazı bölgelerde devre kesici sistemi kapatmıştır.

Test ettirmek istediğin çöp olmuş bir sistemin varsa gönder, kontrol edeyim.

sn tiberius mesaj kutunuz dolu olduğundan gönderemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn tiberius mesaj kutunuz dolu olduğundan gönderemiyorum.
    Üstat mesaj kutusu kapalı.
    Kodu buraya atarsan torna testini yapıp burada paylaşırım.
    Çöp olmuş kullanmayacağın sistem olsun, bu durumda kimse kullanmaz zaten.
    1 dakikalık olmalı
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

Sayfa 215/350 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •