Sayfa 188/350 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. İster manuel ister otomatik emir veya sadece alarm olarak kullanılabiliyor. Adamlar çalışıyor valla tebrik ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by umit_ykoc Yazıyı Oku
    İster manuel ister otomatik emir veya sadece alarm olarak kullanılabiliyor. Adamlar çalışıyor valla tebrik ederim.

Tebrikler.

Yalnız birden fazla hesap kullananlar hangi hesaba emir bağlamış olacak Onu göremedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    arkadaşlar bende yatay ,düşen ve yükselen trend çizgilerine alarm kurabilme ve bu alarmlara manuel ve otomatik emir bağlama ile ilgili yeni ideal sürümünü inceleme fırsatım oldu inanın çok beğendim hayal ettiğimdende ileri düzeyde bir çalışma olmuş emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim ellerine beyinlerine sağlık

4.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    arkadaşlar bende yatay ,düşen ve yükselen trend çizgilerine alarm kurabilme ve bu alarmlara manuel ve otomatik emir bağlama ile ilgili yeni ideal sürümünü inceleme fırsatım oldu inanın çok beğendim hayal ettiğimdende ileri düzeyde bir çalışma olmuş emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim ellerine beyinlerine sağlık
    YKOC minik bir bug testpit etti, şimdi düzeltiyoruz.
    Sizin de tespitleriniz varsa lütfen bildirin.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    diyelim ki bir trend çizgisine alrm kurduk
    alarm listesinden pasife gitirip sildiğimiz zaman ilgili grafiktende ilgili trend çzigisi siliniyor
    ilgili trend çizgisi dursun ama alrmı kaldırılsın yapabilirmiyiz

bir de alarm listesinde mesela 9 nolu alarm sağ klik yapınca sadece onu silebilelim

bir de yatay çizgi alarmında grafiğin üstünde çok kalın çzigi var ve onu sag fiyat sıkalasından son bar a kadar yapabiliriz belki

ben bir hayli uğraştım diğer arkadaşlarda bilmek isterler uğraşmasınlar
    grafikler logaritmik scala olmayacak açılı yukseleen ve düşen trend çizgilerine lineer scalada trend alarm ı kurabiliyoruz

ideal yetkilileri bu modulun logoritmik scalada sakıncalı ve riski gördükleri için özellikle engelliyorlarmış haberiniz olsun
    Son düzenleme : alekss; 27-12-2018 saat: 21:43.

6.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    diyelim ki bir trend çizgisine alrm kurduk
    alarm listesinden pasife gitirip sildiğimiz zaman ilgili grafiktende ilgili trend çzigisi siliniyor
    ilgili trend çizgisi dursun ama alrmı kaldırılsın yapabilirmiyiz

bir de alarm listesinde mesela 9 nolu alarm sağ klik yapınca sadece onu silebilelim

bir de yatay çizgi alarmında grafiğin üstünde çok kalın çzigi var ve onu sag fiyat sıkalasından son bar a kadar yapabiliriz belki

ben bir hayli uğraştım diğer arkadaşlarda bilmek isterler uğraşmasınlar
    grafikler logaritmik scala olmayacak açılı yukseleen ve düşen trend çizgilerine lineer scalada trend alarm ı kurabiliyoruz

ideal yetkilileri bu modulun logoritmik scalada sakıncalı ve riski gördükleri için özellikle engelliyorlarmış haberiniz olsun

Alarm listesine satır sil eklendi

7.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Yeni versiyonu görmek için İDEAL i güncellemek istedim. Versiyon yenile dedim. Fakat ondan sonra daha programı çalıştıramıyorum. Böyle bir durum neden olabilir.

Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Alarm listesine satır sil eklendi

Alarmı Sil, Trend Kalsın olanağını listeden yapamıyoruz, yapı uygun değil.
    Ancak grafik üzerinden bu opsiyonu ekledik.

Sayfa 188/350 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •