Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 117 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sevgilli Günnük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili günnük.

Ben yaylaya gidiyom. Soran olursa sen söylersin.

İki aya kalmaz gelirim.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sevgili Günnük.

Bugün;

Bir dolar sattım vadesiz hesaptan... hep o futbolcu çocuk yüzünden... Ama kısa vadeye long açtım dolara longgadanak...

Forumda bir bot yakaladım... ConDovs da gördü onu... terlikle ezdi... başka da var mıdır bilmiyorum... çok bottan bir iş bu bot işi...tiksindirici...

Blogda bir yazı yazdım... kimse okumuyor... çünkü kimse hisse.net endeksiyle ilgilenmiyor, takip ettikleri başka endeksler var.

KARAHAN'ı topiğinde gördüğüm hissenin kaatlarından bugün de üj bej tırtıkladım...

Bir saat kitap okudum, bir de sevdiğimiz o şiirini gene okudum İbrahim Sadri'nin.

Sevgili günnük, sarı öküzün hikayesini de okudum az önce... yeniden... bilmem kaçıncı kez oldu aynı hikayeyi okuyuşum...

Hüzünlendim... yazık olmuş sarı öküze...

Kendine iyi bak sevgili günnük, iyi geceler.
    yeni gördüm sevindim hayırlı bir iş yapmışsın dolar satarak
    sevgili günnük ben de yaylaya gidiyorum
    uzun süre yokum

3. Sevgili günce,

Delikan abi ne de iyi yapmış Toroslarda bir yaylaya çıkarak. Şimdi serin yaylalarda sıcak çay yudumlayip dertlerden azade olmak vardı. Kente bunu yapamıyoruz ne yazık ki. Buralar ramazandan sonra çok ısındı,millet esmiyor diye homurdanıyor.
    Sevgili günce, başlığın müellifine söyler misin seneye beni de götürsün. Üç kişiyiz 😃

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sevgili günce,
    Destekte al,direncte sat. Kanaat en büyük nimettir. Az da olsa kârını cebine al.

Alıntı Originally Posted by delikan Yazıyı Oku
    sevgili günnük.

Ben yaylaya gidiyom. Soran olursa sen söylersin.

Iki aya kalmaz gelirim.

bir hafta kaldı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

sevğili ğünlük

yöneticiyi dövmek istiyorumi,tenhada yakalayamıyorum,uyarılarıma ragmen hala oglumla mahtap olup onu korkutuyor,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Sevgili günce, Delikan abi sana küsmüş galiba. Ne zamandır yazmıyor, bazen çevrimiçi görüyorum kendisini ama sanırım bir karar aldı yazmamak konusunda.

yok 23.06dan bu yana uğramamış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •