Sayfa 871/1120 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8959 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*çin başbakanı li, "fikri mülkiyet haklarını daha da güçlendireceğiz"
    *çin başbakanı li, "anlaşmazlıkları ve ticari çatışmaları çözmek için abd ile müzakereleri hızlandırmalıyız"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Ab üyeliği stratejik hedefimiz olmaya devam ediyor
    *erdoğan: Katılım sürecinin canlandırılması ile ilgili beklentimizi ab üyelerine ileteceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*erdoğan: Ab üyelerine çifte standartlara tahammülümüz olmadığını anlatacağız
    *erdoğan: Ab'den ilkeleriyle çelişen açıklamalar duyuyoruz

*erdoğan: Varna zirvesi'nin hem ab ile ilişkilerimize hem de bölgesel sorunların çözümüne olumlu katkılar yapmasını temenni ediyorum
    *erdoğan: (pkk'nın sincar'dan çekildiği iddiaları) dün akşam ırak merkezi yönetiminin sincar'a yönelik bazı operasyonları ilgili bilgili istihbarat örgütlerimizden aldım

*erdoğan: (pkk'nın sincar'dan çekildiği iddiaları) kısmi bir müdahaleleri olmuş olabilir

*erdoğan: Temennimiz ırak merkezi yönetiminin sincar'da bu operasyonu hakkıyla versin, bunu başarmakta bir sıkıntı varsa ikili görüşmeleri yapalım, gereğini de sincar'da biz yaparız
    *erdoğan: Sincar'a da bizim öyle çok tahammülümüz yok

*erdoğan: Bütün mesele o bölgeden bize yapılabilecek herhangi bir tacize karşı şunu bilecekler ki türkiye gereğini her an yapacaktır
    *erdoğan: Münbiç bizim için yeni bir şey değil, obama döneminden beri üzerinde durduğumuz bir konu

*erdoğan: (münbiç) obama söz vermişti, ondan sonra yeni yönetim de benzer sözler verdi
    *erdoğan: Tillerson bize 'münbiç'in güvenliğini beraber sağlayalım' teklifiyle geldi, bizim bulunduğumuz nokta bu, ya güvenliği birlikte sağlarız

Sayfa 871/1120 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •