Sayfa 909/1120 İlkİlk ... 4098098598999079089099109119199591009 ... SonSon
Arama sonucu : 8959 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*opec/barkindo, "petrol piyasasının 2018 2., 3. çeyrekte yeniden dengelenmesini bekliyoruz"
    *opec/barkindo, "opec ve opec üyesi olmayan ülkeler arasında uzun vadeli ittifak haziran ayındaki toplantıda ele alınacak"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*çetinkaya: Küresel talepteki iyileşme ve turizmdeki toparlanma büyümeye olumlu yansımıştır
    *çetinkaya: öncü göstergeler iktisadi faaliyetin gücünü koruduğunu gösteriyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*çetinkaya: önümüzdeki dönemde özel tüketim ve yatırımın büyümeye pozitif katkı sağlaması beklenmektedir
    *çetinkaya: Cari açığın finansmanında portföy yatırımlarının payı arttı
    *çetinkaya: Enflasyonda gelinen seviyeler hala yüksek

*çetinkaya: çekirdek enflasyondaki iyileşme sınırlı

*çetinkaya: Son dönemde yaşanan gelişmelerin enflasyon beklentileri üzerindeki etkilerini yakından takip ediyoru
    *çetinkaya: Enerji ithalatçısı kamu kuruluşlarına döviz satışına devam ettik
    *çetinkaya: Bir yandan para politikasına araçları fiyat istikrarına yönelik kullanılırken, yapısal alanlarda uzun süreli koordineli adımlar atılmaktadır

*çetinkaya: önümüzdeki dönemde özellikle verimlilik, yurt içi katma değer, rekabet ve fiyatlamalara ağırlık vereceğiz
    *çetinkaya: Son dönemde bankamızın organizasyon yapısını yalın ve hedef odaklı hale getirmek için önemli adımlar attık

*çetinkaya: Ppk kararları şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da fiyat istikararı odaklı olarak şekillenecektir
    *çetinkaya: Mb fiyat istikrarı temel aracı doğrultusunda elindeki tüm araçları kararlılıkla kullanmaya devam edecektir, ihtiyaç duyulması halinde ilave sıkılaştırma yapılacaktır

*çetinkaya: Son dönemdeki gelişmeleri enflasyon görünümüne etkileri açısından yakından takip ettiğimizi vurgulamakta fayda görüyorum
    *çetinkaya: Amacımız kalıcı fiyat istikrarını sağlamaktır

Sayfa 909/1120 İlkİlk ... 4098098598999079089099109119199591009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •