Sayfa 86/563 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 681 - 688 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Rebel hocam bende tanımam etmem yafta yapmak istemiyom ama
    Bı kuslusitede ki yazışmaları egosu ylk lari izle mecburen o kanaata variyorsun hep yalan hep yalan

2. Hele bugün ki çok komikti investe yazanlara kızmış da bilmem ne de

3.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Hele bugün ki çok komikti investe yazanlara kızmış da bilmem ne de
    ben de senedı aldıktan bır sure sonra bakmaya başladım..bahane çok.ama çok abartı ..öven de çok yeren de..şahsen tanımıyorum..yarın alması lazım bugun kü hareketten sonra ama bir sorun daha olabilir endeks çıkabilir

4. bugun 120 bin açık lot var bakalım bunlarda %5-10 arası alıp çıkacakmı..daha önce yaptılar
    öncekı açıkta 120 bın civarı idi 1,95-1,90 arası yapıldı 1,80 gibi kapandılar (buyuk ıhtımal tahtacının haberı vardı tanıdık falan olabilir müsade vermiştir şimdide oyleyse bugun taze açıldılar çunku 15 kademe daha aşağı)) beklesin diğerleri

5. bu Borsaya çökme muhabbetini bilen varmı ne olmuşta çökülmüşş biz mi kaçırdık..ben bildim bileli bu kağıt ima ediliyor 40-45 gün dür bu kağıtta 1,97 den 1,70 geldı geldı gıttı..borsa dedikleri güler yatırım mı? ben bu hissede çökme yönverme görmedım evet yön verılıyor ama hep aşağı borsa çıksa da aşağı; borsa düşse de aşağı..

6. yarın da düşerse ne bahane olacak fiyatından çok bunu merak edıyorum ne çok gızem varmış tahta da arkadaş..bi bunda var başkasında yok bi bitmedi bahanelerr eksi kapatmalar

7. işi biliyorsa bu grafiğin hakkını bugun vermesi lazım..

8. ara da sıra da tek tuş 5000-15000 arası verenler hep ky sıkılıpı bırakanlar tahtada istenen de bu 1,95-1,85 arsı mal aldırıp taşıtanlar o tek işlemlerin çoğalması beklenıyor ne zaman yeter derse yuruyecek ve ben demıştı dıyecek olay bu..ama gördüğüm anladığım lanet eden bır daha bakmıyor.

bu kadar ky varken tahtayı taşımaz ama sorun şu aldıran da kendısı 1,95 den ıtıbaren satarken karşılayan bır kitle olması lazımdı yedıre yedıre taşıttılar kyye malı şimdi hisse dipteykende ellerınden alacaklar (çünkü bunda ky 50 gundur 15 bın gıden endekste zarar eden ender ky))

Sayfa 86/563 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •