Sayfa 66/563 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 521 - 528 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    hocam bu hisse temel ile gitmez. 10m civari net doviz pozisyonundan guzel kar yazabilir...diger kalemleri incelemedim cunku bu hissede patron ne derse o olur. ben denersem.kademeli denerim. buradan basarsa asagidan daha da basarsa gene asagidan. ky bu tahtada cok yukardan maliyetli. onlar vermeden kalkmaz dusuncesindeyim.
    yapacak bişey yok ben 1.04 den v 1.02 den aldim yarin verir geçerim

buraya yazdin ya artik zor verirsin😂😂 adamlar tahtada tek tek lot sayiyor. kalin alirsan ust kademeye kalin satis yazip kusturmaya calisiyorlar. alta kalin yazip ustten aldirip sonra kademeye basip.asagidan sattirmaya calisiyorlar. dedigim gibi ben bu hissede pozisyon alirsam %30 luk 3 kademe de alim yaparim. %100 girilmez. her an asagiya %20 veya yukariya %20 yapabilir. patron m.gulerin keyfine bakar. basarsa alacak kaldirirsa verecek gibi kademeli pozisyon alinmali ki opulmeyesiniz. gerci bu hissede ky cok yukarilardan mallandirildi. benim gozumde buradaki patron disindaki temel.risk (biraz once okuyunca farkina vardim) RTLAB in yukardan alinan hisselerinin cari fiyati nedeniyle zarar yazip yazmama durumu?! bu konuda bilgisi olan yazabilirse sevinirim

Selamlar... Sinir eden bir hisse daha bakalım biraz bişeyler çıkar belki ucuz ama niye...

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Selamlar... Sinir eden bir hisse daha bakalım biraz bişeyler çıkar belki ucuz ama niye...

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Firma sahibidir 1.04 ve üzeri fiyatlardan defalarca aldı kap haberlere geriye dönük bak bizleri bıktırma istiyorlar diğer kağıtlar uçuyor endeks uçuyor bunların da bir hesabı var sanırım ya sabredecen yada kurtulacaksınız karar ky nin ytd.

5. Bu hisse ne zaman adam olacak

6. Bundan bir halt olmaz verdim kurtuldum m.g alsın mum yaksın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. arkadaşlar bilançoyu yorumlayacak varmı kar nereye gitmis takas dökümüde paylaşan olursa memnun olurum

8. hırsız ve yandaş murat çalmış yine karları vatanını soyan şirket vatnını seven ve yatırım yapan şirket diye pazarlayan borsa gündemede yazıklar olsun

Sayfa 66/563 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •