Sayfa 14/47 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    5 yıl önce 0.91 den 10 bin lot almıştım.Anlayın zararımı, daha çok yol alması lazım benim için. 2 tl ye gelmeden zararım çıkmaz.
    2 tl ye gelmesi için geriye dönük 12 aylık karının 8~10 ml seviyesine çıkması lazım.

Buda son çeyrekteki karlılık performansını 3 çeyrek daha devam ettirmesi gerektiği anlamına geliyor...

Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    5 yıl önce 0.91 den 10 bin lot almıştım.Anlayın zararımı, daha çok yol alması lazım benim için. 2 tl ye gelmeden zararım çıkmaz.
    Satmadığın sürece zararda değilsin. Bakarsın bu hafta karlı ayrılırsın. İnşallah diyelim. çok beklemişsin ve hak etmişsin.

0.70 den aşağı salmadı. Hacim artıyor. Yapıcı lazım Screenshot_2018-03-20-21-20-01-052.jpg

4. Genel kurulda acaba piyasa yapıcısı atarmı?

5. global menkul degerlerin piyasa yapıcılığı yapma yetkisi var ama şirket yönetiminin öyle bir niyeti yok.bugün yapılan açıklamada karpayı dağıtımı gündeme alınmış.

Bakarsın metro da piyasa'sını yapıverir bellimi olur

Metro Yatırım,Eczacıbaşı Paylarından Toplu Alım Yapacak
    22 saat önce
    Global Menkul Değerler aracılığıyla Metro Yatırım, Eczacıbaşı paylarından toplu alış işlemi yapacak.

Global Menkul Değerler A.Ş'nin (GLBMD) KAP'a yaptığı açıklama ;

Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ortaklarından Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş' nin sahip olduğu Şirket sermayesinin % 5,00'ine tekabül eden toplam 1.050.000 TL nominal değerli A Grubu imtiyazlı payları, 1 TL nominal değerli pay için 6,24 TL fiyatla, Şirket sermayesinin %27,60' ına tekabül eden toplam 5.796.413,37 TL nominal değerli B Grubu payları ise 1 TL nominal değerli pay için 1,56 TL fiyatla ve yine Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ortaklarından Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.' nin sahip olduğu Şirket sermayesinin % 15,00'ine tekabül eden toplam 3.150.000 TL nominal değerli B Grubu imtiyazlı payları, 1 TL nominal değerli pay için 1,56 TL fiyatla olmak üzere alıcı Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ne kurumumuz aracılığıyla "toptan alış satış işlemleri" kapsamında satılmak üzere Borsa İstanbul A.Ş. ye başvuruda bulunulmuştur.

Satılacak 9.996.413,37 TL nominal değerli paylardan hali hazırda 5.796.245,37 TL nominal değerli paylar "Borsa'da işlem gören
    niteliktedir." Kalan 1.050.000 TL nominal değerli A Grubu paylar ile 3.150.168 TL nominal değerli B Grubu paylar hali hazırda "Borsa'da işlem gören nitelikte değildir".

İşlemin Takası MKK ve Takasbank bünyesinde gerçekleştireceklerdir.

Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat v.b.
    herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Kamuoyunun
    Bilgilerinize Sunarız.

Saygılarımızla,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

8. Geçen yıl sonu karı 5 mn TL üzeri gelmişti.
    Bu yılın ilk 3 ayına da karlı başladı geçen yıl 0,4 mn TL kar edebilmişti, bu sene 1,3 mn TL kar güzel..

İşmen ve Gedik 3 aylık karları da güzel geldi, piyasa hareketlenince, volatilite artınca, biraz halka arzlar vs, gelirler artmış anlaşılan..

Karlılığın artmasını bekliyorum.

Yılsonu kar beklentim 7 mn TL..

3,3 tahmini F/K benim için epey ilginç..
    Son düzenleme : oldwolf; 10-05-2018 saat: 22:47.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 14/47 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •