Sayfa 10/47 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1. 0.43 0.44 biraz kumbaraya atılır ytd değildir

C5 PRO cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ama bunun karina zararına bakmayın km ne zaman isterse ozaman gider borsa ya gore degerlendirirseniz zandedersem borsa 48000 lerde iken 1.6 tl ye açılmıştı borsaya gore 15000 lerde ama ...

3. Arkadaş tesbit etmiş durumu

4.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    Almayin bu ****** cocugunun tuvalet pacavrasini aylardir ayni terane aylardir 45-46-47-48-50 gormedi ve gormeyecekte batik esems 4 gunde 28 lerden 52 oldu yaziklar olsun aylardir 45 ustune cikamiyorsun satmiyorum beraber batacagiz kapiya kilit vuracaksin zaten sakin almayin bizim gibi yillarca surunursunuz almayin sahibi tam bit suzme ****** coxugu kapanista yine 43-44 sonra yine 42-43 ..aylardir ayni degismez uzak durun ucuz diye sakin almayin bende ucuz diye aldim yillarir elimde kaldi utanma arlanma yok bunlarda batik esems d grubu gozalti pazari hisses %80 artiyor bu endeks 107000 olmus 1 yilda %40 artmis bu ise hala ayni ..paranizi kaptirmayin adi ****** ccoxugu mehmet kutman serefsizine insallah sirket batarda toptan kurtuluruz tez zamanda allah belasini verir bu patron olucak adinin serefsizin!!!
    Arkadaş tesbiti koymuş

5. patron kağıdı tabandan toplayamadım diye çıldırıyor olsa gerek. hala çocuk gibi hayal kuruyor. anlayamadı. zamanında millete iyi fiyattan verdin ama satın alanlar dim dik ayakta. ben kendi adıma batana kadar yolu var diyorum. haydi bakalım.
    042 gösteren arkadaş yazıyorum niye vermiyorsun. sırada 040 mı var.

6. Patron pera da , holdingde ve limanda büyük paralar kazandı burdaki kazanacagı onun için çerez parası bile değil para kazanması için menkulü çok büyütmesi lazım mesala bir yatırım bankasına dönüştürmesi ve ilk 100 e sokmalı yoksa burda kazanacağı paranın 1000 mislini kazandı bile isterse şu anda 5 tane aracı kurum bile alabilir
    Ytd değildir

7. kurum.jpg
    sayın mehmet4545 sonuçta aracı kurum, yatırım bankası olsun, banka olsun çok da gerekli değil. diğerleri nasıl aracı kurumsa buda öyle olsun yeter.

8. Sn mehmet kutman 23/11/2017 bugün saat 12:30 da Bloomberg TV de canlı yayında olacakmış.Mail atalım ,tweet atalım en azından şu hisseye bir piyasa yapıcı atasında istediğimiz zaman alıp satabilelim.Şuraya bak bugün 100 adet işlem olmuş.

Sayfa 10/47 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •