Sayfa 8/47 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 57 - 64 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1. Bilanco falan filan hepsi yalan 5 trilyon kar açıkla zarardan kara geç baska bir kağıt olsaydi 5 tavan çekerdi bu katır 3 4 kademe zorla gidebildi oda glyho in gazıyla dedikleri kadar var tambir katır

C5 PRO cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. lotumu 90 000 e cıkarttım o patrondaki inatsa bizdekide inat
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

aylık alan satanlar

6. aynen beklesin dursun dipten senet almısım gerimi vericem 105 000 lota cıkarttım bende
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. O kadar topladı iseniz kesin gitmez kutman onlari almasıni bilir bir bedelli ,sermaye azaltim hoop
    kimsede kalmaz kutman küçük yatırimcıyı kazandirmayi sevmez parasini keklemeyi sever pegyo gitti glyho gitti bu niye gitmiyor sizce yada kutmandan para kazanmış kaçtane küçük yatirimci var pegyoda sermaye azaltim artirimla neler yapti yada glyho de 2,5 den tahsisli yapti yada global limani halka arzinda son dakikada vazgeçti bunun gibi onlarca ky dostu bir patron değil
    Ytd değildir iyi bayramlar

8. Yada 2 3 yıldır tahtaya bir piyasa yapici dahi atamiyor niye?glbmd halka arzında açın okuyun kutmanin demeçlerini her yıl düzenli temettü ödeyecekti ne oldu kağıdı pazarlayıncaya kadarmış halka arza 5 kat talep gelmişti kutmana güvenen yatırımcılar ne oldu hepsi hiç iyi düşünmüyor piyasada borsacılar globalin girdigi tahtaları hiç sevmez niye acaba kesin yatırımcıları zarar ettirirde ondan yinede
    ytd değildir

Sayfa 8/47 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •