Sayfa 292/570 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. saten dipte gerçi dibin dibi yok ama neyse ışık elbet görünecek

2. şimdi ben burda bir giydirecen aaa dan başlacam zzzzz ye kadar ama boş ver o duygularımı okuyabiliyor

3. çomağı sokmak için bekliyorum.yönün önemi yok...10-20-30 kademede(ki öyle istiyor)sokulacak çomak yok bende...bu şerrrrefliler ne zaman kendilerini hazır hissederlerse o zaman alır sokarlar bir yerlerine bu kati olan.bilinmez olan,tekerine mi,gözzzzüne mi ?ancak her şartta sokulacak yani bu da böyle spkekciğim.sahi naptın la kurdeşen oldun mu?olmalısın.
    sayın forum üyeleri iyi akşamlar diliyorum,kalın sağlıcakla.

4. arkadaşlar sağlıcakla kalın allaha emanet olun

5. ben 14.52 den 10 bin lot soktum daha gerisi bekliyor onu kademeli sokacam

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    MAKO kardeşim normal hayatta küfürbaz biri değilimdir ,sadece bu kağıt için değil borsada ky düdüklemek adına

yapılan fırıldaklar,dönen dolaplar,ali cengiz oyunları çileden çıkarıyor insanı
    itibar puanlamanızı yapamadım daha önce vermişim.bari teşekkürü burda edelim.size ilave olarak,

o cücük kadar kafalarıyla bir de...ve alenen ve ulu orta ve kim kimle iş tutuyor belli değilken ve daha 2 ay olmamış bir ırz peçetesiyken ve tahtadaki işlemler olağanüstü normalken ve ve ve bunlar böyle gider yoksa ne kafa takıcam bu şerrrrreflilere...yok öyle yağma sokarım çomağı

7.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerini az önce aradım genel kurul tarihi ve temettü bilgisi için ,toplantıdaymışlar

ilgili arkadaşlar NİYAZİ AKKALP veya GÜLTEKİN KAYIRAN 0 462 - 377 60 60

numaramı aldılar ,bugün veya yarın bilgi vereceklerini söylediler

yaklaşım iyi bakalım ciddiyetlerini göreceğiz

aslında arzdan alan VEYA SONRADAN ALAN FARKETMEZ arkadaşlar arayıp sitemlerini bildirseler iyi olur ,faydası olmaz diye düşünmeyin arayın
    şimdi bende aradım 10 dan sonra geliyorlarmış

8. arayıp sıkıştıralım bunları yoksa olacak iş değil en azından sağlıklı bilgi almak amacıyla hepimiz için en iyisi

Sayfa 292/570 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •