Sayfa 343/570 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    RUSYA domatese ambargoyu kaldırdı ve liman canlanacak bu iyi
    Domates ihracında genelde samsun limanı kullanılıyor diye biliyorum. Samsun İlçeleri bafra ve çarşamba ovalarının en iyi domatesleri Rusya'ya gönderiliyordu. Orada yaşadığım için biliyorum.

Bu lanet kagıdın yükselememesinin nedeni halka arzın şişirilmiş fiyatla yapıldığını düşünüyorum. Çünkü başka bir açıklaması yok. Karlılık var,yüksek temettü var. Hala alıcı gelmiyorsa demekki zamanında fiyatı şişirip basmışlar bize. Malesef benim elimde de var bu lanet kagıt. Haram zıkkım olsun hepsine. Sahibinden yöneticisine, aracı kurumuna,hepsine....

2. Başbakanımıza hükümetimize güvendik sayın binali yıldırım bu kagıdı halka pazarladı gibi oldu ben sayın basbakandan bu kadar pozitif yorum almasam bu kagıda girmezdim güvenimiz kötüye kullanıldı seçimler yaklaşıyor hakkınızda hayırlısı olsun

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,462
    Karadeniz'den Rusya'ya ihracat yüzde 66 arttı

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) verilerinden yapılan derlemeye göre, bu yılın ocak ayında bölgeden Rusya Federasyonu'na 22 bin 28 ton ürün gönderilerek karşılığında 13 milyon 751 bin 149 dolar gelir elde edildi.

İhracat SAMSUN TRABZON limanı ağırlıklı gerçekleştirildi (sadece ocak ayı ve domates yasağı devam ederken )

Rusya ya en önemli ihracat kalemlerinden domates yasağı kalktı bundan karadeniz limanları nın tümü nemalanacak

(alıntıdır)

DOĞU KARADENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ

Ayrıca bafra samsun falan değil ANTALYA ağırlıklı üretim yurtdışına ihracatın çok büyük bir bölümü teşkil eder
    Son düzenleme : bahriyeli; 30-04-2018 saat: 10:07.

4. İlk çeyrek bilançosu için bugün son gün değil mi ?

TLMAN Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 10504978 Yıllık Değ%:32

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. ticari olmayan alacaklar dahilin de toplam 73 milyon çıkıyor 1. çeyrek bilançosunda net kar 10 milyon şimdilik kandırdığınız düşünüm 12 aylık bilançonuz da bu 63 milyonu kar olarak gösterip temettüsünü vereceksiniz 1 sene beklerim bu parayı almak için benden söylemesi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,462
    girdisi döviz çıktısı tl kur artışının etkisi ,Rusya ile ticaret hacmi artması bu sene sonu yıllık da 50 milyon kar açıklarsa hiç sürpriz olmaz

50 milyonu %70 i herzamanki gibi temettü dağıtılırsa 2 tl yi bulur hisse başı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,462
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    ticari olmayan alacaklar dahilin de toplam 73 milyon çıkıyor 1. çeyrek bilançosunda net kar 10 milyon şimdilik kandırdığınız düşünüm 12 aylık bilançonuz da bu 63 milyonu kar olarak gösterip temettüsünü vereceksiniz 1 sene beklerim bu parayı almak için benden söylemesi
    benim yazdıklarım bunların dışında ,birde bunu ilave edersek varın yapın hesabı ..kovsalar gitmem !

Sayfa 343/570 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •