Sayfa 352/570 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Dün 12.50 den vedalaştım seninle hırsız albayraklar. Her bir kuruşum haram olsun sizlere. Senin vereceğin temettünün de.. Senin de...
    Kalanlara sabırlar dilerim. Allah kolaylık versin

2. Herkese merhaba,
    Halka arzda almamıştım ama dövize tarifeli gelir yapısı, stabil iş hacmi, basit bir iş modeli oluşu, en az 5 yıl yüksek temettü tahhütü gibi faktörler yüzünden izlemeye almıştım. Tahminim doğru çıktı ve halka arzdan mal alanlar daha ilk temettüyü beklemeden lanet edip hisseyi satmaya giriştiler..

Ben de ufak ufak biriktirmeye karar verdim..Zaman içinde burada 6 aylık ve yıllık kar beklentilerimi de paylaşacağım.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. https://resmim.net/f/aT0deB.png

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Herkese merhaba,
    Halka arzda almamıştım ama dövize tarifeli gelir yapısı, stabil iş hacmi, basit bir iş modeli oluşu, en az 5 yıl yüksek temettü tahhütü gibi faktörler yüzünden izlemeye almıştım. Tahminim doğru çıktı ve halka arzdan mal alanlar daha ilk temettüyü beklemeden lanet edip hisseyi satmaya giriştiler..

Ben de ufak ufak biriktirmeye karar verdim..Zaman içinde burada 6 aylık ve yıllık kar beklentilerimi de paylaşacağım.
    Bu fiyatlardan alana her türlü kar verir orta vadede. En kötü temetüyü alırsınız, zarar yazsa bile realize eder. Bizim gibi yukardan alanların işi biraz sıkıntılı. Yolunuz açık olsun. Bist30 şirketlerinden birine geçtim ben. İsmi bende kalsın. Herkese hayırlı kazançlar.
    Bizden ziyade inşallah ülke olarak kazanırız

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,462
    Oturan boğa zıplayan çekirgeden gün sonunda her zaman fazla kazanır

tecrübeyle sabittir

6. Erdoğan seçimi kazanamaz mı diye düşüyor bu hisse

7. 11.90 ları bile görmüş. Oturdukça oturmuşlar üstüne...

8. 1 hafta sonra hisse başı net 1,129 TL kar payı ödeyecek.
    Halka açık hisselere toplam ödenecek miktar 7.1 milyon TL nin az üzerinde olacak..

Bu tip tahtaları severim, zira dışarıdan yeni yatırımcı gelmesine gerek yok, kendi kendini besleyebiliyor.
    Fiyat düştükçe biriktirmeye devam edeceğim şu görüntüde.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 352/570 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •