Sayfa 305/804 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Hoj oldu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Tahta yapıcı" dedik ama... Herif bildiğin ergen çıktı. Bütün gün goygoy yapıp, her kapanış sonrası karanlık odada, kritik bir rakamın altına, üstüne taşıyor fiyatı. Şunu 15-30 dk önce yapsa incileri dökülecek sanki haspamın!
    Neyse! Yine de hoj bir süprizdi tabiii

2. Su akmış, sinek vızıldamış. Yükseliş emareleri bunlar, sağlıcakla kalın.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

3. üstadlar bugü yine 8.68 den 1000 lot kaptırdım ky olmak böle bir şey keşke sizi önceden okusaydım bir destek direnç atsanızda malımızı ufak ufak kaptırmasak

4. Ben artık döviz bazlı bakmak istiyorum grafiğe sanki daha mantıklı ve iştah açıcı zaten geliri de gideri de döviz

5. Haftalıkta Euro veya usd bazlı düşen trendi Yen’i kırdı

6. Farkinda iseniz kur ile doviz gelirleri olanlar son haftalar yukseldiler. Dolar yukari kordsa yukari ya da tersi bence

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Su akmış, sinek vızıldamış. Yükseliş emareleri bunlar, sağlıcakla kalın.
     Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Farkinda iseniz kur ile doviz gelirleri olanlar son haftalar yukseldiler. Dolar yukari kordsa yukari ya da tersi bence

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    vızzz vızzz vızzzzz*

*Mealen: Sayın "hakkıakgün" saygısızlık etmek, germek, uzatmak niyetinde değilim.
    Gönlünüzce olsun herşey. Bol kazançlar. Saygılar.

Gelelim hisseye:
    Gerilerde bi yerlerde SASA, AKSA, KORDS bilanço, karlılık, PD/DD karşılaştırması atmıştık. Oransal olarak sektör ortalamasına göre hala düşük, TL ve Euro bazlı grafik güzel gözüküyor. Lakin Sabancı faktörünü olumsuz bir çarpan olarak görüyor genel Kordsa yatırımcısı. Haksız da sayılmazlar...

Ayırca yukarılarda bi arkadaş da destek-dirençleri sormuş: Ben günlük grafiği aşağıdaki şekilde takip ediyorum.
    9.78 Fibo geliştirme seviyesi. Karanlık odada üzerine attı Cuma. Tezgah mı, değil mi? P.tesi görürüz.
    Diğer önemli rakamlar(P.tesi barını da eklersek),
    Yukarı doğru: 9,98 - 11,07TL.
    Aşağı doğru: 9,23-9,38 TL .

Gelecek hafta sonuna dek vura-kıra ~10.50 üzeri atarsa(kapatırsa) yeni bir momentum oluşacak. Değilse yatay bir seyir veya düzeltme yönünde hareket edebilir.
    İyi haftasonları.

8. Arkadaşlar ufakta olsa espiriler olabiliyor konuşmalarda, kalpten önemli hiç birşey yok yaşam adına. Bizler burada küçük yatırımcılariz. Hepimizin derdi kazanç ve kimi ayı belki haftayı kurtarma derdinde, kimide gelecekteki hayalleriné bir merhem olurmu derdinde. Amacımız bazen sohbet bazen bilgi sonuclari yine iyi ya da kötü bize.
    Kişilerle konuştukça az çok anlayabiliyorum neden böyle pozisyonlar yaptiklarini gerek kısa gerek uzun vadede.
    Kords tahtasi nasıl bir güç ile 87x lerden 58x é düştü daha öncede 9xx dan - 6×× ya. Bu nasıl bir harekettir. Amaç ne? Baktığımızda 1 yılda ve oncekinde ne değişti? Diyecem sabancı ama 5.5 yıldir soda ve 3.5 yıldır da kordstayim geçen sene çoğu hisse bistle birlikte rallideyken özellikle portfoyumdeki bu iki hisse kan kusturdu. Belkide bunu kullanmak istediler ky yi dökmek için bilemem. Belki teknik bir aciklamasi vardir ama Piyasa %50 belkide daha fazlası psikoloji. Yine burada her kim ya da ne olursak sn Poem sn Asap sn Hakkıakgün ve önceki arkadaşlarin paylasimlarina teşekkürler.. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 305/804 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •