Sayfa 122/804 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 969 - 976 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by isbara_alp Yazıyı Oku
    yani benim anlamadığım 150 milyon kar yazmış 1.5 milyar piyasa değerine sahip 100 milyon dolarlık şirket alacak durumda bir firmanın günlük işlem hacmi nasıl 9 milyon lira olur. Hakikaten inanılmaz düşük bir oran. Bugün biraz alım yaptım kademelerde doğru dürüst hisse yok
    Sn. Alp
    Hisse büyük çoğunluğu orta ve uzun vadecilerde. Herkes bekliyor

2. Geri donus yapti.. merill topladi

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Deutche topa girdi

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Sn. Alp
    Hisse büyük çoğunluğu orta ve uzun vadecilerde. Herkes bekliyor
    yılaaar önce;
    Türkiye'nin ana büyüme omurgalarından birinin inşaat olacağı varsayımı ile 17 liradan KOnya çimento alıp kısa sürede 28 liraya satınca kendimi muzaffer bir komutan gibi hissetmiştim.)Ama daha sonraları....
    Bu bana önemli bir ders oldu..
    Ondan sonra kendi kendime; "Ayağı yere basan Bir Gelecek Hikayesi yazarak, ve bu hikayeye kendimi inandıracak gelişmeler gözlemleyerek aldığım hisseleri, hikayelerde kırılma olmadıkça satmayacağıma dair bir söz verdim..
    Bu sözü iyi ki vermişim...
    Kısa vadeli, hele hele, kısa vadeli fiyat periodlarının üst seviyelerinde, maliyet yapan yatırımcıların, tüm bu kısa vadeli periodlarda şikayet ettiklerine sıklıkla tanık oldum..Siz de tanık olmuşsunuzdur
    Mesela PETKİM'i 1,20 iken 1,20 den alanların, 1,15 e düştüğünde; "Lanet hisse sanki çok çıktı da!"gibisinden forum yorumları nerdeyse birer klişe idi..bu klişe 3 lira iken değişmedi, 5 lira iken de değişmedi.. ama şimdi PETKİM 7,90 ..orta uzun vadede 13 lira üstüne gidecek belki de..
    Sasa'nın 50 kuruş olduğu zamanlar var..Ve pek çok hisse..
    Her zaman söylerim..uzun vade candır..
    Akıl vermek haddime değil ama sanırım;
    Yatırımcıların hedefi, fiyattan önce, geleceğe dair diğer öngörülerde haklı çıkmak Ve stratejik yatırım planlarında, fiyatı bu öngörülerin türevi olarak konumlandırmak olmalı belki de..

5.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    yılaaar önce;
    Türkiye'nin ana büyüme omurgalarından birinin inşaat olacağı varsayımı ile 17 liradan KOnya çimento alıp kısa sürede 28 liraya satınca kendimi muzaffer bir komutan gibi hissetmiştim.)Ama daha sonraları....
    Bu bana önemli bir ders oldu..
    Ondan sonra kendi kendime; "Ayağı yere basan Bir Gelecek Hikayesi yazarak, ve bu hikayeye kendimi inandıracak gelişmeler gözlemleyerek aldığım hisseleri, hikayelerde kırılma olmadıkça satmayacağıma dair bir söz verdim..
    Bu sözü iyi ki vermişim...
    Kısa vadeli, hele hele, kısa vadeli fiyat periodlarının üst seviyelerinde, maliyet yapan yatırımcıların, tüm bu kısa vadeli periodlarda şikayet ettiklerine sıklıkla tanık oldum..Siz de tanık olmuşsunuzdur
    Mesela PETKİM'i 1,20 iken 1,20 den alanların, 1,15 e düştüğünde; "Lanet hisse sanki çok çıktı da!"gibisinden forum yorumları nerdeyse birer klişe idi..bu klişe 3 lira iken değişmedi, 5 lira iken de değişmedi.. ama şimdi PETKİM 7,90 ..orta uzun vadede 13 lira üstüne gidecek belki de..
    Sasa'nın 50 kuruş olduğu zamanlar var..Ve pek çok hisse..
    Her zaman söylerim..uzun vade candır..
    Akıl vermek haddime değil ama sanırım;
    Yatırımcıların hedefi, fiyattan önce, geleceğe dair diğer öngörülerde haklı çıkmak Ve stratejik yatırım planlarında, fiyatı bu öngörülerin türevi olarak konumlandırmak olmalı belki de..
    kesinlikle bence kordsa da heded fiyat belirleyemek icin abd sirket satin almalari ve bunun bilancoya net sekilde yansimasini gormek gerek ondan sonra hedef fiyatimi belirler ona gore beklerim ...
    zaten o zaman dahi elle tutulur hatri sayilir gelir getirecegine inaniyorum...

gerisi nasip artik analizler yapildi artik beklemek kaldi ...

bu arada bos kaldikca arastirma yapmak candir ...

petkim 3.5 lardaydi sanirim sonra 4.20 tarihi dolar zirvesini kirdi bolundu temettu verdi daha da gitti ...

goz gore gore gitti

2015 di sanirim ... hatta cok guzel bi grafik cizmistim amiral savas gemisi diye ))

8.30-8 .55-8.85-9.30(10 yillik dolar zirvesi)

sonra haydi osman flamenco72 ben bilememko...

6. Darısı Kordsa ve KOrsa yatırımcılarının başına olsun

7. Kaç gündür asansör gibi bir çıkıyor bir iniyor. Başımı döndürdün KORDSA. Trade edebilene iyi fırsatlar verdi. Bakalım bilançoya kadar bu hareketler sürecek mi? Y.T.D.

8. ilave kazan için ÇED değerlendirmeye gerek yoktur demiş izin alınmış. KAP'a haber geldi

Sayfa 122/804 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •