Sayfa 180/804 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Gecen hafta tesvik beklentisi olan tum hisseler yurudu. Ne yazikki Kordsa 7.8 de patinaja devam. Burdan cikan sonuc tesvikten beklenti olmadigi yonunde. Oysa sahsi kanaatim positif ayrisir yonunde idi. 8.30 lara tkr hareket etmesine tek sebeb amerikada 2 sirket alimi haberi olur. Oda nisan sonuna kadar belli olur. Eger o haber de gelmezse bilancoya kadar patinaja devam. Ytd.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yonetim kurulu 23 mart toplantisinda Geleceğe dönük degerlendirmeler ile açıklaması olmuş. Bu iki abd li şirket kapsamdisi tutularak. Satislar ve favök %15-25 yatırımtavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yonetim kurulu 23 mart toplantisinda Geleceğe dönük degerlendirmeler ile açıklaması olmuş. Bu iki abd li şirket kapsamdisi tutularak. Satislar ve favök %15-25 yatırımtavsiyesi değildir.
    Bu iyi haber ama etkisi bilanco sonrasi gorulur diye tahmin ediyorum. 1 ceyrek sonuclarina gore hareket baslar. Sonuclar iyi gelirse mayis ortasinda yukari gidisat desteklenir.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    2017 Büyüme Beklentileri:
    Satışlar : 25-35%
    FAVÖK: 20-30%

2018 Büyüme Beklentileri:
    Satışlar : 15-25%
    FAVÖK: 15-25%

Piyasa negatif algılayabilir. ABD şirketlerinin finansallarını bilemediğimiz için bu aralığın değişip değişmeyeceği hakkında fikir sahibi olamıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    2017 Büyüme Beklentileri:
    Satışlar : 25-35%
    FAVÖK: 20-30%

2018 Büyüme Beklentileri:
    Satışlar : 15-25%
    FAVÖK: 15-25%

Piyasa negatif algılayabilir. ABD şirketlerinin finansallarını bilemediğimiz için bu aralığın değişip değişmeyeceği hakkında fikir sahibi olamıyoruz.
    Fiili Favök oranini hatirlayan var mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Fiili Favök oranini hatirlayan var mi ?

%14,5 civarıydı

6.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    %14,5 civarıydı
    Bu durumda marjlar duzelecek gibi. Daha gercekci hedef vermisler 2018 de.

7.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Bu durumda marjlar duzelecek gibi. Daha gercekci hedef vermisler 2018 de.

geçen sene satış hedefi tuttu ama marjlarda sıkıntı oluştu yılın ikinci yarısında.

Bu sene yıl sonuna doğru netleşir yine durum

8. P.tesi kurul toplantısı var bakalım artık neler konuşulacak. Bu arada 9 lu fiyatlarda hiç abd falan yoktu. Brisanın kapasite artışı etkili olur fakat Petrol fiyatları hammaddeyi etkiler. Kompozit ve kraton önemli bundan sonra. Abd şirketleri önemli ama ileride oluşacak problemleride beraberinde getirebilir. Sonuçta bilançonun içinde abd sirketleri daha öncesinde yoktu. Ayrıca gapta var bana biraz hava hoş düşse de çıksa da verdiği temettüyle maliyetim dahada aşağı iner. Yalnış anlamasin kimse. Sabır en güzel meyve. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 180/804 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •