Sayfa 260/804 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Şahsen asıl hareketlerin eylül ayının 15 den sonra olmasını bekliyorum ağustos ayını güzel kapattı hazırlıklar tamam

Günaydın. Yükseliş dönemlerinde; eğer gün içinde yükselecekse ilk 1 saatte 10 kr veya daha uzun bir mum oluşuyor.
    Bakalım bugün havamız nasıl?

3.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Günaydın. Yükseliş dönemlerinde; eğer gün içinde yükselecekse ilk 1 saatte 10 kr veya daha uzun bir mum oluşuyor.
    Bakalım bugün havamız nasıl?
    Günaydın dostum. Bizi de haberdar ederseniz. Biz de tedbirimizi alalım inşallah 👍

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by lazopo53 Yazıyı Oku
    Günaydın dostum. Bizi de haberdar ederseniz. Biz de tedbirimizi alalım inşallah 👍

Hocam açıkça(veya mealen) al-sat demenin ne sorumluluğunu ne vebalini almam, alamam, kimse de almamalı.
    Kendi algımızı, fikrimizi, vizyonumuzu yazıyor, çiziyoruz.
    Bir al sinyalinden söz edeceksek açın 5-10 sayfa önceye bakın. "7.93 üstü, 7.93 üstü...!" diye yazdık çizdik arkadaşlarla.
    Oralarda almadıysanız...
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post2555746

Gelinen noktada, sanıyorum" zirve üstü kapanışlar" muhabbeti nedeniyle risk iştahınız arttı.
    Ancak şimdi başka bir maliyet ve başka riskler söz konusu.

İlle de durum tespiti yapacaksak, özetle şu an için benim fikrim şöyle(Günlük Grafik):
    Altta 8.96 ve 8.77 destekleri var. Yukarıda ise 9.13-9.22 dirençler. Elbette ki elinde tutan herkes gibi yönün yukarı olacağını hayal ediyoruz.
    Ancak ben henüz bu hissede pozisyon almamış olsam... 9.22 üzerinde kaldığından emin olduktan sonra almayı düşünürüm ancak.
    Alınan risk için çok küçük marjlar var aşağı ve yukarı yönlü. 9.22TL-9TL desek %2!
    Her koşulda hayırlısı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Hocam açıkça(veya mealen) al-sat demenin ne sorumluluğunu ne vebalini almam, alamam, kimse de almamalı.
    Kendi algımızı, fikrimizi, vizyonumuzu yazıyor, çiziyoruz.
    Bir al sinyalinden söz edeceksek açın 5-10 sayfa önceye bakın. "7.93 üstü, 7.93 üstü...!" diye yazdık çizdik arkadaşlarla.
    Oralarda almadıysanız...
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post2555746

Gelinen noktada, sanıyorum" zirve üstü kapanışlar" muhabbeti nedeniyle risk iştahınız arttı.
    Ancak şimdi başka bir maliyet ve başka riskler söz konusu.

İlle de durum tespiti yapacaksak, özetle şu an için benim fikrim şöyle(Günlük Grafik):
    Altta 8.96 ve 8.77 destekleri var. Yukarıda ise 9.13-9.22 dirençler. Elbette ki elinde tutan herkes gibi yönün yukarı olacağını hayal ediyoruz.
    Ancak ben henüz bu hissede pozisyon almamış olsam... 9.22 üzerinde kaldığından emin olduktan sonra almayı düşünürüm ancak.
    Alınan risk için çok küçük marjlar var aşağı ve yukarı yönlü. 9.22TL-9TL desek %2!
    Her koşulda hayırlısı olsun.

Hocam o noktadan mallandık.inşallah 9.22 üstü gene mallanırız. Saygılar

Son 30 günde en çok alanlar...

Alıntı Originally Posted by lazopo53 Yazıyı Oku
    Hocam o noktadan mallandık.inşallah 9.22 üstü gene mallanırız. Saygılar

Bravo hocam. Benden daha akıllı davranıp, kademeli strateji izlediğinizi nerden bileyim.

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Bravo hocam. Benden daha akıllı davranıp, kademeli strateji izlediğinizi nerden bileyim.
    👍

Sayfa 260/804 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •