Sayfa 279/804 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

AORT: 9,2650TL
    Seans Kapanışı: 8,28
    KO Kapanışı :8.26

Günlük takas aşağıdaki gibi.

Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Seans Kapanışı: 8,28
    KO Kapanışı :8.26

Günlük takas aşağıdaki gibi.

Mobilden düzeltemedim affola.
    Rakamların doğrusu:
    Seans Kapanışı: 9,28
    KO Kapanışı :9.26

3. Bugünkü TL'nin %3'lük değer kazanımına karşılık çok sağlam durmuş ve yeni kapanış zirvesi ile haftayı tamamlamış. Dolar bazlı da 50 günlük ortalamanın üzerine yerleştik. Bu durumu kısa zamanda 2,5$ seviyelerine hareket etmek istiyor olarak yorumluyorum. TL'nin değer kaybında fiyat daha hızlı yukarıya gidecektir.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Bugünkü TL'nin %3'lük değer kazanımına karşılık çok sağlam durmuş ve yeni kapanış zirvesi ile haftayı tamamlamış. Dolar bazlı da 50 günlük ortalamanın üzerine yerleştik. Bu durumu kısa zamanda 2,5$ seviyelerine hareket etmek istiyor olarak yorumluyorum. TL'nin değer kaybında fiyat daha hızlı yukarıya gidecektir.
    Üstadım elinize sağlık.
    Naçizane ricam ve tavsiyem, baktığınız, yorumladığınız grafiğin vadesini de yazarsanız;
    Farklı vade algısına sahip insanların bulunduğu ortamda, herkes kendi çıkarımını daha kolay yapar.
    Veya aynı vade grafikte sözü edilenleri gözden geçirerek, öğrenme-gelişme şansımız olur.
    Ellerinize sağlık yeniden. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Ha gayret 60 dk grafikte göstergeler toparlanıyor. Böyle devam edebilirsek negatif uyumsuzluk görüntüsünü geride bırakacak umuyorum. 9.34 üzerine atabilirsek de, daha önce diklen 9.22 direğinin ekmeğini yiyebiliriz bir üst banda atarak.
    Çok kafa ütüledim bugün, "NU, NU!" diyerek ama...
    Bir önceki zirve sonrası düşüşte de, önce 60 dk. lık grafikte gösterge uyumsuzluğu oluşmuştu.
    Ayrıca yaklaşık 10 aylık süreçte oluşan zirveleri(1-2-3 numaralı) bir araya getirince bugün 9.3X seviyelerinde bir direnç oluştuğu görülüyor.
    Bu direnç, yaklaşık 1,5 günde 1 kuruş artış eğiliminde.
    Şahsi fikrim;
    Bu direnç aşılamazsa, kısa vadede iyi ihtimalle yatay bir hareket veya bir düzeltme beklenebilir.
    Aksi durumda Fibo İmpulse seviyeleri(mavi) 9,38-9,78-11,07-11,87-12,36... Şeklinde.

60 dk grafikte sözünü ettiğim yapı aşağıda.

kords60.jpg

6. Sn Asap ütülemek nedir. Forum hareketlendi. Tekniği canlı canlı izleme şansı oldu.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn Asap ütülemek nedir. Forum hareketlendi. Tekniği canlı canlı izleme şansı oldu.
    Twitter dan gelen dostlarımız dostum.
    Ki #kords hashtag i bayağı popüler bu ara.

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Twitter dan gelen dostlarımız dostum.
    Ki #kords hashtag i bayağı popüler bu ara.
    Yok ben bir kaç kişi hariç pek bilmiyorum aslında garip geliyordu. Herkes çiziyor bir kaç tanesi tutunca bildim oluyor. İlk defa böyle bir ciddi dialogum oldu sizin gibi biriyle çünkü atışlar nokta yorumlar yerinde ve karmasiklik olmadan. Uzun vadeli baksamda alım yerleri önemli sanırım. Çünkü çok saçma alımlar yaptım bilmeden. Teşekkürler bilgiler için.

Sayfa 279/804 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •