Sayfa 321/804 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    2015 yılından beri devam diyelim.
    Maliyeti sormassin heralde. Gerçi pek bir önemi de yok..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Maliyeti sormassin heralde. Gerçi pek bir önemi de yok..
    maliyeti sormaya gerek yok. grafikten belli. en az 3 kat almışsın işte. hiç fena değil..
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    maliyeti sormaya gerek yok. grafikten belli. en az 3 kat almışsın işte. hiç fena değil..
    Üç misli düzenli biriktiren için göreceli. Soda gibi düşün ve onun kadar portfoy. Yani ilk alım son alım ortalama maliyet öyle 3 misli olmaz yani. Bu arada poem, Asap ve hakkı hc on numara, diğer arkadaşlar kısa uzun çok bilmiyorum . Sirketi biraz analiz et derim. Dostane. Ytd.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Üç misli düzenli biriktiren için göreceli. Soda gibi düşün ve onun kadar portfoy. Yani ilk alım son alım ortalama maliyet öyle 3 misli olmaz yani. Bu arada poem, Asap ve hakkı hc on numara, diğer arkadaşlar kısa uzun çok bilmiyorum . Sirketi biraz analiz et derim. Dostane. Ytd.
    hocalar elimizden tutarlar artık. kararsızım tutsam mı yoksa 10 biraz geçince çıkıp kendi çöplüğüme biraz daha mı mallansam. tanıyacağız bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    hocalar elimizden tutarlar artık. kararsızım tutsam mı yoksa 10 biraz geçince çıkıp kendi çöplüğüme biraz daha mı mallansam. tanıyacağız bakalım.
    Kaç senedir yazıyorum. Sen beni hiç okumamissin, hisse ismi olarak değil. Bu konuda birsey soylenmez, kendin değerlendir. Grafik gösteriyor zaten neler cekmisim. Bu arada Sn Asap kisaci, Sn poem ve sn hakkı uzuncu. Diğerlerini bilmiyorum. Karar senin yaşam senin. Ytd.

6. hiç şaşırtmıyor tahtacı kords böyle ben alıştım artık zor oldu ama taşımayana ekmek vermiyor

Haftayı 9.91TL üzerinde kapatırsa ben razıyım. Tabii 9.80 altına sarkmazsa da hoj olur.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    hiç şaşırtmıyor tahtacı kords böyle ben alıştım artık zor oldu ama taşımayana ekmek vermiyor
    aldığımız yere geri gelecek. kalayım dedim artık bir yere. yoksa sabahtan emri versem 10 a gitmişti. vardır bunda da bir hayır napalım

Sayfa 321/804 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •