Sayfa 49/804 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 385 - 392 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. "Düşen bıçak tutulmaz" diye boşuna dememisler.

2.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    "Düşen bıçak tutulmaz" diye boşuna dememisler.
    Bıçak değil kardeş o KAMA KAMA. DÜŞEN KAMA formasyonu da sana ödevim olsun. Oku öğren bakalım. Borsada yeterince ayı var yetmiyor forumları da dolduruyorlar. Biri o bıçağı tutuyor kardeş. Satan sokağa atmıyor malı. Bu malı birileri alıyor. Sol cepten sağ cebe konulsa bile...

3. Bak bu şekle ALÇALAN KAMA diyorlar, düşen bıçak değil haaa. O 500 bin lotu alanın da bir bildiği vardır. SAHOL'da da böyle olmuştu. Biri birden çok yüksek lot almıştı. Ben yazınca bana ''sen hayal görmeye başladın'' demişlerdi. Ben de o alanın da bir bildiği vardır toplamaya devam ediyorum demiştim. 10,90 beklemedim, 10,80 lerden verdim malı sahibine geri.
    Attached Images Attached Images

4. Kama takoz flama bayrak bilmiyorum ama sabirlari zorlayan goruntusu var..hafifte deutsche alima gelmis..umarim mal topluyorlardir..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

5. Kordsa ya yakışmayan hareketler bunlar..

6. Çok dansözlük yapıyorsa derdi büyüktür. Bırakın oyalansın kendi kendine. Yazıyor siliyor. Komisyon vermeyi seviyor galiba

7. Aşağı getirebilirse 6,98-7,00 gibi güzel alım yaparım. Getirebilecek mi acaba

8. Kademeyi siliyor ama sildiği kademeye başka alış yazmıyor. Kademeler arasında boşluklar oluşuyor. Satıcıların çıkıp o kademeleri doldurmasını bekliyor sonra da vuruyor yine kafasına. Çöpe atmak için toplamıyor herhalde değil mi?

Sayfa 49/804 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •