Sayfa 28/41 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 327 madde; 217 - 224 arası.

Konu: MATESİS + ~dogru zamanda - dogru yerde olmak ~

Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    knfrt guzel yerlere geldi bakalim ne yapacak bilancosuna girecegim nadir hisselerden biri lsitemizde grafigi var eksikleri de zamanla tamamlariz insallah ...

halkbnk kapanisini merak ediyorum

7.80 gecerse bankalarin alayini topla vi halkbank etmez

ytd...

sayin @derinlikler halbnk nasil senin pencerenden ...

http://www.hisse.net/topluluk/member.php?u=8160

@tekniker70

teknik olarak katkilarini beklerim mesela halkbnk ne dersin
    Bolinger bandı dışındaki çizgileri çözemedim, üstteki kahveremi çizgi önemli bir direnç seviyesi sanırım, alttaki siyah ise destek görevini yapıyor. Ayrıca dolar olarak bakılsa, daha doğru sonuç vermez mi?

2. hey yavrum alctl bak beeee fisek fisek....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=18762&page=26

grafikler sayfa 26 da alctl de favorilerimizden di hani

7.52 ustu kapanis onemli
    Son düzenleme : MATESİS+; 28-02-2019 saat: 17:30.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. https://emlakkulisi.com/emlak-bankas...verecek/599811

imar barisi bence tam bi sacmalik zaten yikima musait yerler emlak bank ile 20 yil kredi sagla ekgyo ve stok daki binalar uzun vade kredi ile kentsel donusum alanindakilere daha uygun yap stoklari erit ve ellerindeki arsalari al.ucuz arsa ucuz maliyet demek mutahitlerin en buyuk gideri daha yapilmayam insaatim %50 sini arsa sahibine vermesi ...

ucuz arsa ucuz konut ve boylece bankacilik insaat sektoru canlanmasi piyasalari ve toplumu rahatlatmak icin cok ciddi kalemler olacaktir ...

neyse gec olsun guc olmasin ...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. bugun biraz calisalim ...

eksik grafiklere bi goz atalim sayfa 26 da liste ve teknik cizimler var ...

listede olmayan

yedek yakin izleme listesine kafein de eklemek istiyorum ...

baska hizli ofkeli ama spekilatif olmayan bisbetce daha ayagi yere basan sirketler eklenebilir

halkbnk
    ekgyo
    karel
    kafein

link ve kront a goz atmam lazim...

5.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    knfrt guzel yerlere geldi bakalim ne yapacak bilancosuna girecegim nadir hisselerden biri lsitemizde grafigi var eksikleri de zamanla tamamlariz insallah ...

halkbnk kapanisini merak ediyorum

7.80 gecerse bankalarin alayini topla vi halkbank etmez

ytd...

sayin @derinlikler halbnk nasil senin pencerenden ...

http://www.hisse.net/topluluk/member.php?u=8160

@tekniker70

teknik olarak katkilarini beklerim mesela halkbnk ne dersin

Banka kağıtları çok atraksiyonlu be Başkan.Ben eeehtiyar adamım .Yaş gelmiş 44 'e ..

Halkbank ta ben bir kaç kere trade yaptım...Bantlara bakarak sadece...

İzlediğim bant parametresi zaten karikatürde yazıyor..Orta bant yaklaştığında al veya altına geldiğinde stop ol.Üzerinde yeniden al.Alt bant ,üst bant izle şeklinde bir yol izledim..

6. taner26 ustadin sayfamiza gelmesi bizi onurlandirir...

ustadla bagimi hic koparmayi dusunmuyorm tabi elimizde oldugunca sayin depths ve tekniker arkdsima da tesk ederim katkilarindan dolayi ...

azicik asim kaygisiz basim...

artik teknik cizimlerimi buradan paylasacagim

7.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Banka kağıtları çok atraksiyonlu be Başkan.Ben eeehtiyar adamım .Yaş gelmiş 44 'e ..

Halkbank ta ben bir kaç kere trade yaptım...Bantlara bakarak sadece...

İzlediğim bant parametresi zaten karikatürde yazıyor..Orta bant yaklaştığında al veya altına geldiğinde stop ol.Üzerinde yeniden al.Alt bant ,üst bant izle şeklinde bir yol izledim..

ne guzel iste senin taramalara bizde tekniker70 ile bakis getirirz ki kendisinin olaya hacimle yaklasmasi 10 numara ortak bi cikis noktasi yakalariz son ornek

knfrt oldu ve insallah alka ...

alctl de de bısey ler olacak gıbı

8. hisseci44 arkdsimiz da bizi bizde onu taniriz katkida bulunursa memnun kaliriz ...
    gerek temel herek teknik cok iyidir kendisi...

Sayfa 28/41 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •