Sayfa 19/156 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1242 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Ortaklara hayirli bayramlar

2.  Alıntı Originally Posted by Neweco Yazıyı Oku
    Ortaklara hayirli bayramlar
    İyi bayramlar sanada ortak .
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

3. ozsermaye_cari_donem_karlilik_orani_kriteri_gecen_ iki_enf: ['AFYON.xlsx', 'AKFEN.xlsx', 'AKSEN.xlsx', 'BFREN.xlsx', 'BIMAS.xlsx', 'BOLUC.xlsx', 'BOSSA.xlsx', 'BOYP.xlsx', 'CELHA.xlsx', 'CEMTS.xlsx', 'DGATE.xlsx', 'EMNIS.xlsx', 'FMIZP.xlsx', 'FROTO.xlsx', 'HEKTS.xlsx', 'METAL.xlsx', 'ORGE.xlsx', 'OZBAL.xlsx', 'PETKM.xlsx', 'POLTK.xlsx', 'PSDTC.xlsx', 'SONME.xlsx', 'SUMAS.xlsx', 'TOASO.xlsx', 'TTRAK.xlsx', 'TUPRS.xlsx', 'ULAS.xlsx', 'ULKER.xlsx', 'ULUSE.xlsx', 'VESBE.xlsx', 'YESIL.xlsx', 'YUNSA.xlsx']

ozsermaye_degisim_hizi_kriteri_gecen_iki_enf: ['ASELS.xlsx', 'CRFSA.xlsx', 'DMSAS.xlsx', 'ETILR.xlsx', 'HEKTS.xlsx', 'HURGZ.xlsx', 'MCTAS.xlsx', 'MERIT.xlsx', 'SERVE.xlsx', 'SUMAS.xlsx', 'TEKTU.xlsx', 'YAYLA.xlsx']

Hem ozsermaye kar marji hem de ozsermayenin gecen yil ayni doneme gore artis orani enflasyonun iki katindan fazla olan firma listelerinde yerini almis. Ben de bir miktar ortak oldum.
    Herkese iyi bayramlar...

Mal sahibi mülk sahibi hani bunun İlk Sahibi
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

4. Herkese iyi Bayramlar.

5. İyi bayramlar herkese.tüm ortaklara...

herkesin geçmiş bayramını kutlar, 03 eylül pazartesi dağıtılacak bayram harçlıklarımızın bereketli olmasını dilerim.

7. arkadaşlar izahnamede halka arzdan gelen geliri nereye harcadıklarını bulamadım. bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? sermaye artışı olmadığına göre ortak hissesi satışı yapmışlardır diye tahmin ediyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Sabırsız Yazıyı Oku
    arkadaşlar izahnamede halka arzdan gelen geliri nereye harcadıklarını bulamadım. bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? sermaye artışı olmadığına göre ortak hissesi satışı yapmışlardır diye tahmin ediyorum.
    Halka arz veya patron satisi degil. Sirket kucuk yatirimcisina paylarini satabilmeleri icin olanak sagliyor. Almasi satmasi zor oldugu icin pek yatirimci gelmiyor. Yoksa patron paylarini satacak olsa alici cikar diye dusunuyorum.

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Sayfa 19/156 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •