Sayfa 45/156 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1246 madde; 353 - 360 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,

Ahşap sektöründen haberler veren Ahşap Global dergisinden edindiğim bilgilere göre;

OSB panel piyasası imar barışının estirdiği rüzgar sonrasında Kasım ayında kış şartlarının gelişiyle birlikte durgun dönem moduna geçmiş.

Yerli üretim tarafında genel olarak mevcut üretim ve dağıtımlarını sürdürürken, termin gün sayılarının kısalması dikkat çekmiş. Fakat fiyat dışında sevkiyat anlamında olumsuz etki henüz olmamış.

OSB liginde Sumaş kasım ayında tam puan toplamayı başararak, yıl genelinde şampiyonluğun en büyük adayı olmuş.

Ayrıca dergi Kasım ayında Sumaş'ı ziyaret ederek Fabrika müdürü Naci Şener'le görüşme yapmış. Söyleşide benim dikkatimi çeken en önemli mesajlar;

''Hisselerinin piyasada çok rağbet gördüğünü'' ve ''şu anda alt ligde olan alım satımı üst lige çıkarmak için çalışmalara başlanıldığını''

belirtmesi oldu.

Diğer önemli bir nokta da, ihracat çalışmaları sonucunda ilk olarak Arnavutluk ve Bulgaristan'a ilk parti ihracat yapılmış; Bosna Hersek ve Yunanistan ihracatları ise devam ediyormuş.
    Tesekkurler sayenizde biz de dergiyi internete yuklemeden okumus olduk. Roportajin tumunu resmini cekip atabilirseniz o da cok makbule gecer.

2.  Alıntı Originally Posted by Neweco Yazıyı Oku
    Tesekkurler sayenizde biz de dergiyi internete yuklemeden okumus olduk. Roportajin tumunu resmini cekip atabilirseniz o da cok makbule gecer.
    Rica ederim, ahşap global'in internet sitesinde ana sayfadaki sıkıştırılmış (issuu) derginin üzerini tıklayın derginiz hazır

3. Ahşap global'deki yazıyı tam olarak buraya atabilen olursa iyi olur arkadaşlar ,ben 2 saattir uğraşıyorum ama issuu 'yu bulamadım.derginin okumadık yerini de bırakmadım

4.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Ahşap global'deki yazıyı tam olarak buraya atabilen olursa iyi olur arkadaşlar ,ben 2 saattir uğraşıyorum ama issuu 'yu bulamadım.derginin okumadık yerini de bırakmadım
    Kopyala, yapıştır yapılamadığı için buraya atamıyorum. Nereye baktın bilmiyorum ama dediğim gibi www.ahsapglobal.com
    ana sayfasında sağ tarafta büyük puntolarla orman ürünleri piyasa analizi yazısının hemen üzerinde ''mercekli'' olarak ahşap global logolu derginin kapağını göreceksin, kapağın alt kısmında Powered by issuu yazıyor, kapağın ortasındaki mercekli kısma tıkladığında dergi (Aralık sayısı) karşına çıkıyor sayfalara her tıkladığında bir sonraki sayfa geliyor sayfaları alttan + - istediğin boyutta okuyabiliyorsun.

5. Teşekkürler sayın bağbozumu,Laptop'tan yazıya ulaşabildim,gelecek sene içün bilgilendirici bir yazıydı.pelet'te büyümeye devam edeceğiz,diğerleri yurtdışı satışlara bağlı benim anladığım.

6. Burada güzel bir paylaşım ortamı oluştu. Sessiz sessiz takip ediyorum. Benimki basit bir paylaşım olacak ama ben de neden sumas aldım paylaşayım... Özsermaye karlılık oranı çok iyi çıktı ikinci çeyrekte yaptığım taramada... Fakat ürün gamı geliştirme ve büyüme ile ilgili firmanın niyetini bilemediğim için bakım zamanında firmayı arayıp yeni yatırım veya yeni ürün geliştirme konusunu sordum. Yeni yatırım için ortamın uygun olmadığını fakat bakım sonrası daha hızlı ve daha kaliteli ürün elde edileceğini söyledi yatırımcı ilişkilerindeki yetkili... Her ne kadar yatırım yapmama değecek cevaplar almasam da beni ciddiyetle dinleyip sorularıma samimiyetle cevap verdiler. Sırf bu profesyonel yaklaşımlarından dolayı az bir miktar aldım ve sanırım zamanla artıracağım. Patron da aklı başında birine benziyor.

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

7.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Burada güzel bir paylaşım ortamı oluştu. Sessiz sessiz takip ediyorum. Benimki basit bir paylaşım olacak ama ben de neden sumas aldım paylaşayım... Özsermaye karlılık oranı çok iyi çıktı ikinci çeyrekte yaptığım taramada... Fakat ürün gamı geliştirme ve büyüme ile ilgili firmanın niyetini bilemediğim için bakım zamanında firmayı arayıp yeni yatırım veya yeni ürün geliştirme konusunu sordum. Yeni yatırım için ortamın uygun olmadığını fakat bakım sonrası daha hızlı ve daha kaliteli ürün elde edileceğini söyledi yatırımcı ilişkilerindeki yetkili... Her ne kadar yatırım yapmama değecek cevaplar almasam da beni ciddiyetle dinleyip sorularıma samimiyetle cevap verdiler. Sırf bu profesyonel yaklaşımlarından dolayı az bir miktar aldım ve sanırım zamanla artıracağım. Patron da aklı başında birine benziyor.

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizim için küfürsüz, hakaretsiz her paylaşım değerlidir Sn. mensuk. Firma ve yönetim hakkında şüphen olmasın bence, işlerini gayet ciddi ve sağlam olarak yapıyorlar. Ben Nisan ayındaki Genel kurula katılmıştım çok olumlu izlenimlerim oldu, şirket sahibi belirttiğiniz gibi aklı başında birisi, dürüst ve samimi. Zaten şirketin rasyoları da her şeyi belli ediyor. Y.T.D.

Sayfa 45/156 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •