Sayfa 48/156 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 377 - 384 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Takas verilerine baktığımda mal Global de ve iş te blok olarak duruyor. Kalan kısımda kısmen hareket var. Yani yaklaşık %20 si halka açık şirketin % 5 lik kısmı işlem görüyor gibi. Bu durum da kağıtta baskı oluşturuyor diye düşünüyorum. Kısaca kağıtta henüz derinlik oluşmadı gibi. Düşüncem kağıdın değeri bu rakamların çok çok üstünde ama derinlik olmadan zor. Ama mükemmel bir temettü kağıdı gibi çünkü hep temettü dağıtmış. Bence yatırım yapsa daha iyi ama. Mutlaka bir gün ederini de bulur. Sürekli küçük küçük alım yapıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Vestel_5000_2gb cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. internetten işlemlere açılmış kağıt emir yollanabiliyor artık , denedim oldu, bi de 9 aylık ne kar açıkladı bilen var mı?

3. Senede iki defa kâr açıklıyor.6 ve 12 aylık.

4.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    internetten işlemlere açılmış kağıt emir yollanabiliyor artık , denedim oldu, bi de 9 aylık ne kar açıkladı bilen var mı?
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    2018/9 Mali tablo

Dönem Karı veya Zararı 12.987.137,83
    K. Dönem Karı, Vergi ve Diğer Yasal Yükümlülük Karşılıkları (-) 2.924.036,17
    Dönem Net Karı veya Zararı 10.063.101,66

Aşağı yukarı beklentim dahilinde geldi.

Vergi Dairesine verilen Mali Tablo Rakamları

5. Sn. Goriotbaba mümkünse günlük pastayı paylaşabilir misin.

6.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Teşekkürler.

7. bence onumuzde 2-3 hafta iyi olacak. Subat 15 de 12 aylik vergi tablosu gelir subat sonunda da normal bilancoyu ve umarim temettu kararini ogreniriz.

Sayfa 48/156 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •