Sayfa 59/156 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 465 - 472 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Yatırım finans alışa başladı ?..MARBAŞ ta 10-20 kuruş'a oynuyor gibi. Devamlı alım ve satımda.ytd.

2. Yatırım finans 6.60-6.81 verdiğini , 7 üstü alıyor. Marbaş ta satıyor. Ytd.!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Yatırım finans 6.60-6.81 verdiğini , 7 üstü alıyor. Marbaş ta satıyor. Ytd.!!!!!!!!
    Daha önce de belirttiğim gibi karşılıklı işlemler olabilir diye düşünüyorum. Ama öyle ise bile biz işimize bakalım. Su akar yatağını bulur demişler. Y.T.D.

4. 01 Mart'ta konsilide bilanço ve genel kurul toplantısı açıklanabilir. Yine temettü de genel kurula sunmak için açıklanabilir.ytd.

***SUMAS*** SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan)

***SUMAS*** SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan) )

Finansal Tablo Niteliği Konsolide Olmayan

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Sorumluluk Beyanı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Finansal Tablo ve Faaliyet Raporunun Kabulüne İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi ve Sayısı

Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    26/02/2019
    Karar Sayısı
    2019/3
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun "Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği'nin İkinci Bölümünün 9. Maddesi Gereğinde Sorumluluk Beyanı

SERMAYE PİYASASI KURULU'NUN "SERMAYE PİYASASINDA FİNANSAL RAPORLAMAYA İLİŞKİN ESASLAR TEBLİĞİ'NİN İKİNCİ BÖLÜMÜNÜN 9. MADDESİ GEREĞİNCE HAZIRLANAN
    SORUMLULUK BEYANI

FİNANSAL TABLO VE FAALİYET RAPORLARININ KABÜLÜNE İLİŞKİN YÖNETİM KURULU'NUN

KARAR TARİHİ :
    26 / 02 / 2019

KARAR SAYISI :
    2019 / 3

Şirketimizin, Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-14.1) sayılı "Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği" hükümleri uyarınca, Türkiye Muhasebe Standartları/Türkiye Finansal Raporlama Standartları çerçevesinde ve SPK tarafından belirlenen formatlarla uyumlu olarak hazırlanmış ve 26
    / 02 / 2019 tarih ve 2019 / 3
    -1
    sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile onaylanan, 31.12.2018 tarihinde sona eren hesap dönemine ait dipnotları ile birlikte Konsolide Olmayan Finansal Durum Tablosu, Kapsamlı Gelir Tablosu, Nakit Akış Tablosu ve Öz Kaynak Değişim Tablosu ile Faaliyet Raporu'nun ("Finansal Raporlar")

-Tarafımızca incelendiğini,
    -Şirketteki görev ve sorumluluk alanında sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, finansal tablo ve faaliyet raporunun önemli konularda gerçeğe aykırı bir açıklama veya açıklamanın yapıldığı tarih itibariyle yanıltıcı olması sonucunu doğurabilecek herhangi bir eksiklik içermediğini,
    -Şirketteki görev ve sorumluluk alanında sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, anılan Tebliğ uyarınca hazırlanmış finansal tabloların şirketin aktifleri, pasifleri, finansal durumu ve kar ve zararı ile ilgili gerçeği dürüst bir biçimde yansıttığı ve faaliyet raporunun işin gelişimi ve performansını ve Şirket'in finansal durumunu, karşı karşıya olunan önemli riskler ve belirsizliklerle birlikte dürüstçe yansıttığını beyan ederiz.

Hilmi Evin Ertür Tülay Darende
    (Yönetim Kurulu Bşk.) ( Muhasebe Sorumlusu)

Ahmet Ümit Ezber Mustafa Sabit Ertür
    (Yönetim Kurulu Üyesi) (Yönetim Kurulu Üyesi)

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/742506

BIST

(26/02/2019 - 22:44:51)

Sayfa 59/156 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •