Sayfa 47/156 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 369 - 376 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Merhaba arkadaşlar, Sumaş OSB liginde Aralık ayını da lider tamamlayarak 2018 sezonunda da şampiyon oldu.

OSB Panel piyasasında durgunluk Aralık ayında gözle görülür belirginliğe ulaşmış. İmar barışının uzatılması olumlu karşılanırken, olumsuz hava koşullarının düzelmesi sonrası beklentiyi artırmış.

Yerli üreticiler (SFC Entegre Hariç) üretimlerini sürdürmekle birlikte düşük pazar şartlarında mevcut üretimlerini büyük oranda dağıtmayı sürdürmüşler. Termin gün sayıları konusunda sıfıra gelinirken, Kasım ayı fiyatlarından farklı fiyatlamalar oluştuğu gözlemlenmiş.

Kaynak: Ahşap Global

2. bu hisse işlem görmüyormu alış gönderdim aktiften ses seda yok
    belli saatlerdemi işlem görüyor arkadaşlar

3.  Alıntı Originally Posted by kelebek19 Yazıyı Oku
    bu hisse işlem görmüyormu alış gönderdim aktiften ses seda yok
    Gözaltı pazarının saat'lerinde işlem görüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Gözaltı pazarının saat'lerinde işlem görüyor.
    Piyasa öncesi işlem platformu yani D grubu hissedir. 9.55-12.55-13.55-17.55 ve 18.05 te işlem görür. Ytd.

5. Sayın bagbozumu bilgiler için teşekkürler.bu ay detaylı anlatım yoktu herhalde. Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Sayın bagbozumu bilgiler için teşekkürler.bu ay detaylı anlatım yoktu herhalde. Ytd.
    Bir şey değil arkadaşım. Bahsettiğin gibi bu ay durgunluktan olsa gerek şirket bazlı ayrıntılı bilgi yoktu. Genel olarak 2018 yılı değerlemesi yapılmış. Ancak önemli bir detay olarak, sektörde Sumaş'ın en büyük rakibi ve diğer bir yerli üretici olan SFC'nin yaşadığı tesis aksaklıkları dolayısıyla stok kayıplarından bahsetmiş.
    Sektörde durgunluk uzun sürse bile ben Sumaş'ın stok, fiyat, ürün kalitesi avantajı vede ihracatla sorunu atlatabileceğini düşünüyorum. Y.T.D.

7. Sayın bagbozumu çok teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by kelebek19 Yazıyı Oku
    bu hisse işlem görmüyormu alış gönderdim aktiften ses seda yok
    Evet kağıt pöip te işlem görüyor yani 9:55, 12:55, 13:55 17:55 te işlem görüyor

Vestel_5000_2gb cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 47/156 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •